Насіння томатів

ФЕНДА F1

1 562 грн

SKU: 951

Є в наявності

Призначення. Всесезонний. Для плівкових теплиць (обігрів, без обігріву). Для вирощування в ВГ (кілки, підв’язка). Якість плода. 200 г. РОЖЕВИЙ! Солодкий і цукристий. Без зеленої плями. Пружні. Щільні і стійкі до розтріскування. Рослина. Дуже потужна, сильна, добре розвинена. Міжвузля короткі. Першу китицю закладає на 5 листку. На кожній кисті по 5-6 плодів дуже високої якості! При висоті 2 м – мін. 10 китиць. Особливості. Високі смакові якості. Рослина відрізняється дуже високою врожайністю. Полігенна стійкість проти фітофторозу у відкритому ґрунті. Стійкість. HR: Tm / V / Fol / For / Ff: A, B, C, D, E.


ТЕХНОЛОГІЯ ВИРОЩУВАННЯ

Loading...

* Обов'язкові поля

Опис

Деталі

ФЕНДА F1 Перший рожевий томат в асортименті «Clause»!

Це ранній і великий томат. Дуже витривалий. Підходить для вирощування як з весни на літо, так і з літа на осінь у другому обороті. Рослина дуже потужна, сильна, добре розвинена. Міжвузля у неї короткі, першу китицю закладає на 5 листку. На кожному гроні по 5-6 плодів дуже високої якості! При висоті рослини 2 м формується мінімум 10 китиць. Насіння рожевого томата відрізняються дуже високою врожайністю, і при дотриманні агротехнології можуть давати 25 кг/м2! Плоди середньою вагою 200 г., без зеленої плями, пружні. Однією з особливостей цього томата є щільність плодів і стійкість до розтріскування, але головне – високі смакові якості. Сорт солодкий і цукристий! Універсальний у використанні. Томати можна перевозити на далекі відстані без втрат. Протягом останніх двох сезонів насіння рожевого томата в тепличних господарствах України показало дуже хороші результати і високу стійкість до захворювань. Насіння томата Фенда F1 у Вас в руках – це правильний шлях до успіху! HR: Tm / V / Fol / For / Ff: A, B, C, D, E. Досвід вирощування томата Фенда F1 у фермерському господарстві Гавеловського С.Б. (Запорізька обл.)

Додаткова інформація

Дозрівання (від сходження / від посадки дн.) Ні
Дозрівання (дн.) ранній (60-65)
Прибирання Ні
Густота (росл./га) Ні
Густота (росл./м2) 3,5
Форма плоду округла
Маса плоду, г. 200
Колір плоду Ні
Сухих речовин Ні
Щільність плоду середня
Лежання, транспортабельність Ні
Дружність, дозрівання Ні
Потенційна врожайність, т/га Ні
Стійкість HR: Tm / V / Fol / For / Ff: A, B, C, D, E.

Теги

Теги товарів

Використовуйте пробіли для розділення тегів. Для фраз використовуйте одиничні лапки (') .

Відгуки (2)

  1. просьба

    By арт 22 січ., 2018

    сделать профупаковку 100шт это проблема то что предлагает мелкая фасовка это или не фенда или самые мелкие семена из профупаковки

  2. Фенда F1 - ранний гибрид.

    By ФХ Гавеловский Сергей Борисович 28 жовт., 2014

    с.Нововодяное, Каменко-Днепровского района, Запорожской области: " К 21 маю 2012 г. Фенда F1 порадовала первыми спелыми помидорчиками, радости не было предела – плоды получились сладкие, вкусные с сахарной мякотью и тонкой нежной кожицей, но при этом необычайно плотные и тяжёлые, как минимум 250 г! Дозревание плодов происходит очень быстро, поэтому приходилось собирать урожай по 2-3 раза в неделю, но это приятно, когда знаешь, что на твой товар всегда найдётся покупатель!<br>Решили посадить Фенда F1 на второй оборот. Осенняя Фенда вышла просто супер, - ещё более насыщенный цвет, выровненная поверхность без каких-либо делений на дольки, абсолютно одинаковые по соотношению и размеру кисти от первой до пятой".

Напишіть власний відгук

Замовити консультацію