Дивіться
Онлайн
Відкрити
Популярний
гібрид
Купити
Насіння селекції Clause
асортимент, якість, агропідтримка.

Новинки

Шановні землероби, наші колеги та партнери!

Я щиро вдячний Вам за те, що Ви обрали насіння французької компанії «Clause» і до сьогоднішнього дня залишаєтесь з нами. Я дякую Вам за Ваш внесок у діяльність компанії «Владам-Юг», яка є єдиним представником компанії «Clause» в Україні.

Наша ціль – задовольнити Ваші потреби в якісному насінні за розумну ціну. Щоб досягти цієї мети, ми застосовуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта, надаємо професіональні консультації та якісний сервіс. Наша робота побудована на принципах справедливості, чесності та добропорядності, і наші клієнти це відчувають.

Я сподіваюся на подальшу взаємну плідну співпрацю.

Нехай мир і благодать Божа прибудуть з нами.

І благовоління Господа , Бога нашого нехай буде над нами!
І діло рук наших утверди нам, Боже!
Псалом 90:17

 Директор ТОВ «Владам-Юг»,
Роман Зінчук

 

Переваги роботи з нами:НАСІННЯ ОВОЧІВ,
максимально адаптовані для вирощування в Україні


ГАРАНТІЯ
високого сходження та енергії насіння


ЯКІСНИЙ СЕРВІС і підтримку на всіх етапах вирощування


ЗНИЖКИ
на акційне насіння

 

ДОБРЕ НАСІННЯ, ДБАЙЛИВИЙ ДОГЛЯД І БОЖЕ БЛАГОСЛОВЕННЯ – ГАРАНТІЯ ЩЕДРОГО ВРОЖАЮ!

 

Більше 10 років на ринку продажу насіння оптом

 Компанія “Владам-Юг” понад 10 років успішно співпрацює з найбільшою в даній галузі французською селекційно-насіннєвою компанією “Clause” і є єдиним офіційним імпортером насіння “Clause” в Україні. Велика кількість сортів та гібридів “Clause” тестується на полях фермерів в усіх регіонах України. 

Спільно з фахівцями “Clause”, а також на підставі оцінок та рекомендацій місцевих фермерів, ми відбираємо сорти та гібриди, які оптимально підходять до природно-кліматичних умов України, є найбільш урожайними та стійкими до захворювань. В результаті Ви отримуєте сорти і гібриди насіння найвищої якості, а це стане передумовою стабільності та процвітання Вашого бізнесу.  Відоме прислів'я говорить: «Що посієш, те й пожнеш”. І в цьому є сенс! Адже врожай насамперед залежить від якості насіння, а не тільки від догляду за рослинами. За довгий час роботи ми переконалися в тому, що якісна продукція і повноцінне обслуговування кожного клієнта — це гарант успіху. Наша найкраща реклама — це схвальні відгуки постійних клієнтів і наша з ними довготривала співпраця.  Компанія “Владам-Юг” пропонує Вам величезний вибір високоякісного насіння “Clause”. Наші фахівці з радістю нададуть Вам консультації щодо технології вирощування овочевих культур та допоможуть вирішити найрізноманітніші питання, починаючи від вирощування розсади аж до збору врожаю та його зберігання.  Практичний досвід, а також систематична участь у тренінгах за кордоном, дають нам змогу володіти великим обсягом цінної інформації, якою ми завжди раді поділитися з Вами.

  Якість підтверджена сертифікатами

 “Clause” - спеціалізована селекційно-насіннева компанія, основний напрямок якої — овочеві і баштанні культури. Компанія “Clause” має величезний досвід в області генетики, селекції і насінництва овочевих культур, оскільки включає в себе 8 науково-дослідницьких станцій з виведення нових сортів у різних країнах світу. Також у наявності даної компанії є 2 заводи, на яких здійснюється очищення насіння, забезпечується його якісне зберігання, проводиться пакування і працюють лабораторії з контролю за якістю насіння, що мають акредитацію міжнародної системи ІСТА.

Щороку компанія “Clause” випробовує, реєструє і вводить до асортименту нові гібриди, згідно з вимогами покупців і новими стандартами ринку. Тобто, асортимент насіння здатен задовольнити навіть найвибагливішого споживача.  Таким чином, “Clause”, як надійна селекційна і насіннєва компанія, буде й надалі докладати всіх зусиль та максимально задіювати свій потенціал з метою підвищення якості насіння та розширення сфери надання послуг. А все це — для успішного виконання завдань, поставлених ВАМИ!

У свою чергу, “Владам-Юг” зробить усе можливе, щоб найкращі пропозиції від компанії “Clause” стали доступними для кожного бажаючого у будь-якому куточку України. 

Купити насіння "CLAUSE" в Україні - запорука гарного врожаю!

Світ не стоїть на місці. Із плином часу постійно розвиваються та вдосконалюються нові технології, змінюється спосіб мислення і підхід до роботи в даній галузі. Компанія “Владам-Юг” також спрямована на розвиток і досягнення найвищих цілей, про що свідчить багаторічний досвід роботи, партнерські стосунки, провідне положення на ринку та відгуки співробітників і споживачів.

 Сподіваємось, що ті організаційні зміни, які нещодавно відбулися в компанії “Владам-Юг”, приведуть до нового рівня розвитку та укріплення наших партнерських відносин. Сподіваємось, що цей каталог, в якому представлені культури закритого та відкритого ґрунту, стане надійним провідником у нашому насіннєвому асортименті.  Ми усвідомлюємо, що саме чесні, довірливі та довготривалі стосунки з Вами — це запорука спільного успіху. Мета нашої компанії — допомогти Вам зробити Ваш бізнес успішним та стабільним!

Експорт сільськогосподарських продуктів

Ми спеціалізуємося на експорті високоякісної сільськогосподарської продукції. Наші основні ринки – Киргизія, Польща та Франція, де ми активно працюємо над тим, щоб доставляти найкращі українські продукти споживачам. Наша продукція вирізняється високою якістю та відповідає всім міжнародним стандартам. Ми пишаємося тим, що сприяємо зміцненню економічних зв'язків між Україною та нашими міжнародними партнерами.

Компанія "Владам-Юг" пропонує широкий асортимент сільськогосподарської продукції, що задовольняє потреби навіть найвибагливіших фермерів та аграріїв. Серед нашої продукції ви знайдете високоякісне насіння, добрива, засоби захисту рослин, а також передові регулятори росту. 

Ми маємо успішний багаторічний досвід у сфері експорту сільськогосподарської продукції, що дозволяє нам впевнено конкурувати на міжнародному ринку. Ми налагодили тісні партнерські відносини з клієнтами в Європі та Азії, забезпечуючи стабільні постачання високоякісної продукції, яка відповідає всім вимогам та стандартам цих ринків. Наш підхід до кожного замовлення індивідуальний, ми ретельно контролюємо весь процес – від відбору найкращої продукції до її доставки. Завдяки професіоналізму нашої команди та постійному вдосконаленню логістичних процесів, ми змогли зарекомендувати себе як надійного партнера для таких країн як Ізраїль, Німеччина, США, Іспанія, Латвія, Киргизія, Польща, Франція.

 Співпрацюючи з нами, Ви отримаєте:

  • великий асортимент продукції;
  • повноцінний сервіс;
  • кращу ціну на насіння оптом;
  • гарантію якості.

 Ми віримо в наш спільний успіх та Боже благословення!

 Працюючи разом —  ми зростаємо разом!

 

Замовити консультацію