HM.CLAUSE продовжує розвивати напрямок Good  Seed and Plant Practices (GSPP) - міжнародної системи виробництва та вирощування насіння помідорів, головне завдання якої - виробництво високоякісного насіння, яке водночас відповідає найвищим фітосанітарним стандартам (захист здоров'я рослин у рамках вимог міжнародної торгівлі).

Мета GSPP запобігти зараженню насіння та рослин помідорів від Clavibacter michiganensis, subsp. michiganensis, бактерії, яка призводить до бактеріального раку.

Інспектори GSPP періодично перевіряють місця виробництва насіння, щоб засвідчити, що система управління якістю продукції, методи роботи інформаційного забезпечення відповідають стандарту GSPP. Перевірка аудиторським організаціями забезпечує наявність здорового насіння та рослин, а також достовірність інформації щодо якості кожної виробничої ділянки, компанії та партії насіння.

HM.CLAUSE виробляє багато зі своїх індетермінованих помідорів на власній станції у Кенії, яка акредитована GSPP. Це відмінний шлях профілактики ToBRFV з високим потенціалом захисту.

Ми раді бути учасниками GSPP, оскільки цей перехід гарантує, що наше насіння відповідатиме найвищим стандартам якості, як і багатьох наших конкурентів.