Компанія «Владам-юг» є ексклюзивним дистриб'ютором французького насіння овочів Clause більше 25 років.

Clause є брендом концерну HM Clause, який за результатами 2019-2022 років займає перше місце в світі за кількістю проданого насіння овочів.

Переваги праці з нами

Класні селекціонери

Владам-Юг з широкого асортименту насіння Clause тестує новинки в усіх регіонах України та відбирає найкраще для локальних фермерів

Надійні партнери

За 25 років ми пережили багато із нашими партнерами. За весь цей час жоден з партнерів не відмовився від контракту на продаж Clause.

Інноватори

Маркетинг компанії не обмежується стандартними методами. Ми завжди прагнемо донести корисну інформацію новими сучасними способами. Ми перші почали робити прямі ефіри з експртами, прямі ефіри з поля, viber- Telegram- канали про технології, ціни, аналіз ринку тощо

Експертні агрономи

Ми не просто продаємо насіння. Ми радимо дієві способи як отримати найкращий врожай за будь-яких умов. Експертність наших агрономів відома по вій країні.

Ми віддані ідеї допомагати фермерам вирощувати найкращий врожай, і це не просто наша робота, але й наше покликання. Ми розуміємо важливість сільськогосподарського сектору та його вплив на наше щоденне життя.

Постачання суспільству здорової, якісної їжі стає пріоритетнішим щодня. Ми розвиваємо технології та надаємо перевірене насіння овочів, щоб вони могли вирощувати продукти, які задовольняють найвищі стандарти якості та безпеки.

Наша команда складається з експертів, які розуміють потреби фермерів і вміють шукати рішення цих потреб. Ми працюємо пліч-о-пліч з фермерами, надаючи їм знання та інструменти, які підтримують їх вирощування.

Ми віримо, що це сприяє здоровому споживанню в Україні.

Ми є глобальними. Ми є місцевими.

Від світового масштабу до фермерського ринку, ми доставляємо відмінні результати. Комунікація та близьке співробітництво як на глобальному, так і на місцевому рівні забезпечують задоволення місцевих вимог клієнтів з увагою до регіональної специфіки. Ці знання дозволяють обслуговувати різних клієнтів

Найкращі насіннєві рішення

Інновації та пристрасть до овочів дозволяють міжнародній команді Clause розробляти надійне, регіонально відповідне насіння разом з фермерами по всьому світу. Наше високоякісне насіння дає смачний та прогнозований врожай. Цей врожай натхненний щоденними успіхами та складностями мільйонів фермерів.

Благослови Вас Бог!

Замовити консультацію