Компанія "Clause" ("Клоз") - це спеціалізована селекційно-насінницька компанія, основний напрямок якої - овочеві та баштанні культури.
      Історія французької компанії "Clause" сягає корінням у глибоку «старовину». "Clause" - це понад 200 років досвіду. Основні напрями компанії полягають у професійній роботі по селекції, насінництву та виробництву насіння найвищої якості. На сьогоднішній день це компанія № 1 з виробництва та продажу насіння овочевих культур у Франції і 4-е місце в світі, також як і в Україну. Географія розповсюдження - більш ніж в 80-ти країнах світу на 4 континентах.
     Науковий потенціал компанії - це 20 селекційних і науково-випробувальних станцій, які розкидані по всьому світу, але більша їх частина в Європі та Америці. Селекція компанії ведеться по 50 культурах, і на даний момент асортимент продукції складає більше ніж 1500 сортів і гібридів. Наукова діяльність - основний і головний пріоритет у розвитку компанії. Це ключовий і фундаментальний принцип, на якому побудована вся робота. Вкладаються значні кошти (від 15 до 20%) у наукові розробки, в створення нових станцій, лабораторій, що, безсумнівно, є запорукою успіху компанії.
      Всі нові гібриди випробовуються в конкретних агрокліматичних умов кожної країни або області в системі державного випробування і перевіряються 2-3 роки раніше, ніж пропонуються покупцям.
      Регулярно організовуються семінари, Дні Поля, на яких, в польових умовах оцінюється потенціал новинок і йде обмін досвідом.
      В Україні ці функції виконує офіційний дистриб'ютор, компанія "Владам-Юг".
      Головні селекційні програми "Clause" - це: Томати, Перець, Дині, Морква, Капуста, Цвітна капуста, а також інші овочеві культури.
      Компанія "Clause", як надійна селекційна і насінницька компанія буде і надалі докладати всіх зусиль і максимально використовувати свій потенціал для підвищення якості насіння та послуг з метою успішного виконання завдань, поставлених ВАМИ - нашими клієнтами. Ми віримо в наш спільний успіх!


Працюючи разом, створюємо Ваше майбутнє!

Замовити консультацію