Каталог насіння

МАЙБАХ F1

1 208 грн

SKU: 1074

Є в наявності

Призначення. Для отримання найпершої продукції в теплицях, під агроволокном, під плівковими укриттями. Для свіжого ринку.
Терміни дозрівання. Ультраранній (50-55 днів).
Якість плода. 1,0-1,2 кг. Однорідні, округлі, щільні, білосніжні.
Рослина. Висока сила росту. Потужна коренева система. Середній габітус. Листя добре вкриває і захищає голівку. Несприятливі погодні умови переносить без відхилень.
Особливості. Чудова якість! Висока дружність дає можливість швидко зібрати врожай.
Loading...

* Обов'язкові поля

Опис

Деталі

МАЙБАХ F1 Ультраранній гібрид цвітної капусти, створений на основі ЦЧС.

Дозріває в кінці квітня – початку травня під укриттями за 50-55 днів після пересадки. Плоди однорідні, округлі, щільні, білосніжні. Середня маса – 1,0-1,2 кг. Рослини мають середній габітус, світло-зелене листя, яке добре вкриває і захищає капустину від сонячних опіків. Коренева система потужна, сила росту – висока. Плоди підходять для свіжого ринку. Насіння цвітної капусти можна вирощувати у весняних плівкових укриттях і у відкритому ґрунті. Несприятливі погодні умови рослина переносить без відхилень у рості й розвитку. Висока дружність дозрівання дає можливість швидко зібрати врожай. Майбах F1 відрізняється чудовою якістю як для ультраранньої продукції. Насіння цвітної капусти, як і сам овоч, адаптовані до українських реалій весняних стресів. Ультрарання цвітна капуста Майбах F1 із плівкової теплиці тунельного типу без підігріву вирощувалася у фермерському господарстві Бобіти Юрія Васильовича в с. Заріччя Іршавського району Закарпатської обл. Інформація станом на 28 квітня 20014 р.: «Вага: 0,8-1,2 кг. Ціна реалізації: 24 грн. за 1 кг. Оцінка фермера: Потужна цвітна капуста, рання, має сильну кореневу систему, швидко формує біле суцвіття навіть на заражених килою капусти територіях. Продав 4 ящики і заробив стільки, скільки сусід заробив, коли продав півмікроавтобуса білокачанної ультраранньої капусти, ціна якої була 2,5 грн. за 1 кг. Насіння цвітної капусти на розсаду сіяли значно пізніше білокачанної. У деяких фермерів була яровизація і Майбах F1 кинув бічні пасинки, хто їх не обірвав – мав додатковий, але трохи пізніше, якісний урожай ».

Додаткова інформація

Дозрівання (дн.) ранній (55-65)
Сезон собирания ранняя весна
Тип вирощування ВҐ / ЗҐ
Густота (росл./га) 35000-45000
Період вирощування ранньовесняний
Колір білосніжний
Маса голівки, кг 1-1,2
Потенційна врожайність, т/га 40

Теги

Теги товарів

Використовуйте пробіли для розділення тегів. Для фраз використовуйте одиничні лапки (') .

Відгуки (1)

  1. раній ідеально білий

    By ммі 21 лист., 2017

    раній невибагливий сорт цвітної капусти Просто вирстоти суцвіття ідеально білі Лідер серед раніх сортів цвітної капусти

Напишіть власний відгук

Замовити консультацію