Каталог насіння

БРИГАДИР F1

1 397 грн

SKU: 1048

Є в наявності

Призначення. Для свіжого ринку, переробки й зберігання (4-5 міс.). Відмінні якості для квашення.
Якість плода. 3,5-5 кг. Якісний. Білосніжна, щільна внутрішня структура. Високий вміст вітаміну С.
Рослина. Для літньо-осіннього вирощування. Толерантний до високих t°C. Гарне стояння в полі 4-6 тижнів.
Особливості. Адаптований до різних умов вирощування. Один із самих стабільних сортів в Україні!
Стійкість. HR: Foc1.


ТЕХНОЛОГІЯ ВИРОЩУВАННЯ

Loading...

* Обов'язкові поля

Опис

Деталі

БРИГАДИР F1 Гібрид середньопізньої капусти літньо-осіннього циклу вирощування.

Дозрівання – 110-120 днів. Качани світло-зелені, вагою 3,5-5 кг залежно від схеми посадки. Білі якісні капустини мають білосніжну, щільну внутрішню структуру. Сорт відмінно підходить для переробки та зберігання (4-5 міс.). Зберігається максимально довго як для цього типу капусти. Сорт толерантний до високих температур. Гібрид популярний на свіжому ринку, особливо, коли споживачеві потрібні качани великого розміру, а також при квашенні. Овоч відрізняється високим вмістом вітаміну С. Для сорту характерне довге стояння в полі – 4-6 тижнів. Насіння капусти Бригадир F1 одне з перевірених і стабільних в асортименті «CLAUSE».

Стійкість HR: Foc1.

Опыт выращивания капусты БРИГАДИР F в Винницкой обл.

В рамках рубрики "Зелена ділянка" вийшов наступний сюжет, присвячений вирощуванню овочів з насіння компанії "Clause". У цьому сюжеті йтиметься про два дуже популярні гібриди - Центуріон F1 і Бригадир F1.

Додаткова інформація

Дозрівання (дн.) середньо-пізній (110-120)
Густота (росл./га) 27000-42000
Колір світло-зелений
Форма голівки округла
Маса голівки, кг 3,5-5
Потенційна врожайність, т/га 120-150
Стійкість HR: Foc:1

Теги

Теги товарів

Використовуйте пробіли для розділення тегів. Для фраз використовуйте одиничні лапки (') .

Відгуки (4)

 1. надійна

  By Суліма В. В. Донецька обл. 15 лют., 2017

  вирощую понад десять років ні разу не підвела

 2. Клас

  By Тетяна 17 лист., 2016

  В цьому році при засусі показала себе як найкращий гібрид в Черкаській області. Більше не садитиму ніяких радянських сортів. Тільки БРИГАДИР. Рекомендую

 3. Капуста Бригадир ф 1

  By Алена 22 трав., 2015

  сочная. плотная. беленькая. срок хранения лежит до мая месяца. капуста класс!

 4. Дуже якісний гібрид.

  By Василь Дмитрович Сольський 8 трав., 2014

  с.Вінницькі Хутори під Вінницею: "Бригадир F1 - це середньо-пізня капуста, яка довго стоїть в полі та стійка до розтріскування. Це дуже важливо, особливо в посушливий рік, коли інші гібриди попереростали і начали тріскати. Завдяки потужному кореню, великій листовій масі (ранком, коли велика посуха, мию руки в росі з листя) та сильному восковому нальоті вона прекрасно переносить засуху і температуру під 40 С, яка стояла на Вінниччині 3 місяці. Не знаю, як це вдається французьким селекціонерам, але вони поєднали не поєднуване – прекрасний смак, як свіжої капусти так і квашеної, хорошу лежкість та стійкість до хвороб і посухи. Я дуже задоволений Бригадиром F1. Мене спочатку налякала ціна за насіння (порівняно з вітчизняними сортами), але коли я отримав такі результати, я зрозумів, що насіння варте більшого. Зараз не час економити, бо зекономлена тисяча гривень на насінні, дає великі «мінуси» на якості, урожаю та купі витраченого часу та нервів, щоб реалізувати второсортний продукт. З Бригадиром F1 мені приємно працювати, половину в мене одразу розібрали оптовики, а іншу половину заклав до березня у власне овочесховище. Думаю, що вийду на гарну ціну, тай для супермаркетів, з якими працюю, потрібне безперервне постачання якісної капусти. Ще одною перевагою Бригадиру F1 є те, що висаджуючи його в кількості 35 тис.росл./га можна зробити великий тонаж, капустини будуть по 6 кг для армії та квашення, а якщо зробити густоту 43,5 тис.росл./га отримаємо голівки по 3-3,5 кг одна в одну для свіжого ринку та на зберігання".

Напишіть власний відгук

Замовити консультацію