Каталог насіння

ДЕКУРІОН F1

1 183 грн

SKU: 112

Знято з виробництва

Призначення. Для свіжого ринку і переробної промисловості (шинкування, приготування салатів та ін.).
Якість плода. 3-4 кг. Щільна, маленька кочерига.
Рослина. Зростає при підвищених tоC. Дуже пластичний до різних типів ґрунтів.
Особливості. Високопродуктивний гібрид. Відмінна лежкість , мін. 5 місяців.
Стійкість. HR: Foc1

ТЕХНОЛОГІЯ ВИРОЩУВАННЯ

Опис

Деталі

ДЕКУРІОН (СLX 39201) F1 Новинка, гідна уваги справжніх професіоналів! Перший пізній гібрид капусти, стійкий до фузаріозу (1 раси).

Період вегетації оптимальний для цього типу капусти – 120-130 днів. Відмінною рисою Декуріон F1 є зберігання більше 5 місяців. Вага головок залежить від того, за якою схемою висаджували насіння капусти, і варіюється від 3 до 4 кг. У капусти тверда, маленька кочерига, а листя досить щільні, світло-зеленого кольору. Гібрид підходить як для свіжого ринку, так і для переробної промисловості (шинкування, приготування салатів тощо). Важливо відзначити, що насіння капусти Декуріон F1 росте при підвищених температурах, переносить короткочасну посуху (досвід вирощування в різних областях без поливу), а також може рости на різних типах ґрунтів. Гібрид капусти дуже врожайний – більше 100 тонн/га! Сорт стійкий до фузаріозного в'янення.

Додаткова інформація

Дозрівання (дн.) пізній (120-130 дн.)
Густота (росл./га) 35000-42000
Колір темно-зелений
Форма голівки округла
Маса голівки, кг 3,0-4,0
Потенційна врожайність, т/га 120-150
Стійкість HR: Foc:1

Теги

Теги товарів

Використовуйте пробіли для розділення тегів. Для фраз використовуйте одиничні лапки (') .

Відгуки (1)

  1. Отличный гибрид

    By Стеценко Руслан, Великоалександровский район, Херсонская область 11 трав., 2017

    «Имея постоянное сопровождение по различным французским гибридам, которые имею у себя на поле, по совету менеджера Клоз добавил новый гибрид капусты Декурион. Начинал я его испытывать еще 2 года назад,
    как номерной. В первый год и в последующем он был лучшим среди разнообразия которое было на поле. Выделяется этот гибрид своей продуктивностью ( больше 100 т/га), однородностью, качеством головки и особенно важным показателем для меня отличными и продолжительным хранением. Могу отметить, что два года назад на капустах была проблема с фузариозом, в прошлом году холодный сентябрь. Декурион отлично перенес эти ненастья и дал урожай в точно прописанный срок и не имел проблем с фузариозом, так как имеет устойчивость против этой болезни.»

Напишіть власний відгук

Замовити консультацію