2 березня 2016 року, в селі Дорошівка, Вознесенського району, Миколаївської області, в рамках Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва відбувся семінар для дрібних і середніх сільгоспвиробників.
 
Цей проект реалізується Менонітською асоціацією економічного розвитку (MEDA) за фінансової підтримки уряду Канади, в партнерстві з Центром міжнародного співробітництва («Mashav») Міністерства закордонних справ Ізраїлю. У проведенні семінару брали участь представники компанії «Владам-Юг» - Сергій Футей, Олена Кубай.
 
З привітанням до присутніх звернувся голова Дорошівської сільської ради, Ігнатов Олександр Анатолійович, який наголосив на важливості та значенні даного проекту для дрібних сільгоспвиробників і подякував організаторам за їх приїзд.
 
Ірина Купрієвич, виконавчий директор Фонду Ласка, підкреслила, що основною метою проекту є підвищення добробуту невеликих господарств, що займаються вирощуванням плодоовочевої продукції і розповіла про основні завдання та компоненти проекту, які спрямовані на обмін досвідом у виборі насіння овочів, їх вирощування, зберігання, маркетингу готової продукції, а також застосування нових методик в області агровиробництва. Очікується, що в ході реалізації проекту збільшиться продаж фермерами плодоовочевої продукції до 50 000 тон щорічно.
 
Наступним виступив Сергій Футей-регіональний менеджер компанії "Владам-Юг" в Миколаївській та Одеській областях України. У своїй презентації він представив великий асортимент насіння овочів від компанії «CLAUSE» і особливості їх вирощування. Особливий акцент був зроблений на гібриди солодкого перцю, яким так славиться Дорошівка далеко за межами Вознесенського району.
 
Важливим і цікавим був виступ керівника Агро-центру компанії «Владам-Південь» Кубай Олени. В її доповіді було проведено аналіз проблем і основних хвороб рослин за 2015 рік і про методів запобігання їх.
Підняті теми викликали великий інтерес у учасників заходу, семінар проходив у вигляді практичних консультацій. Доповідачів засипали питаннями.
 
У висновку представниками компаній було проведено призовий розіграш, який став теплим і позитивним завершенням семінару. Надалі компанія «Владам-Юг» планує розвивати партнерські відносини з Українським проектом бізнес-розвитку плодоовочівництва і свою участь в наступних заходах в інших населених пунктах України.
                                                                                                                              Нехай благословить Вас Господь!