У травні 2015 відбулося відкриття нового офісу HMCLAUSE Tohumculuk в Антальї. Представники вищого керівництва, а саме генеральний директор Метью Джонстон, його заступник Френк Бергер, віце-президенти компанії відвідали захід поряд з турецькими чиновниками, представниками місцевих ЗМІ, обслуговуючим персоналом і покупцями.

Компанія HMCLAUSE Tohumculuk була заснована в квітні 2012 року, в ній працює 44 співробітника, 20 з яких зайняті в наукових дослідженнях, що проводяться як в головному офісі в Антальї, так і на власній дослідницькій станції в Аксу.

Підстава своєї бази в Антальї означає можливість бути залученими в самий центр охоронюваного ринку зернових, який представлений більш ніж 20000 теплиць. Найближчим часом ми очікуємо збільшення поточної частки в ринку з 4% до 6%. Команда компанії HMCLAUSE Tohumculuk володіє ключовими активами в своєму асортименті продукції, наприклад, диня сорту CITIREX, яка є безперечним лідером для вирощування в теплицях, цвітна капуста сортів KANGOO і KARDELEN, ринкова частка якої становить близько 50%, а також томати для ринку свіжих овочів. Великі надії подає і нова серія томатів CLX 37532 для вирощування восени в теплицях, HMX 5790 для вирощування в польових умовах, а також змішаний сорт SENTINO.

Після звернення Метью Джонстона і Жан-Поля Шамо, менеджера компанії HMCLAUSE Tohumculuk, головні клієнти дочірньої компанії отримали пам'ятні сувеніри. Прийом завершився коктейльної вечіркою.

http://hmclause.com/inauguration-de-la-filiale-commerciale-hmclause-tohumculuk-en-turquie/