Занепокоєння Вашим урожаєм викликало необхідність створення комплексного сервісу у нашій компанії «Владам-Юг». Унікальність такого сервісу полягає у системній допомозі нашим клієнтам. Чим ми можемо Вам допомогти?

Ретельно підібраний асортимент

Спеціально для Вас компанія «Владам-Юг» дуже ретельно формує асортимент насіння гібридів Clause для вирощування в Україні. Ми обов’язково проводимо власні дослідження на експериментальних полях та імпортуємо тільки перевірені позиції. Тільки переконавшись в ефективності того чи іншого насіння компанія «Владам-Юг» пропонує його на продаж.

Велика дилерська мережа

Одним із пріоритетних напрямків у роботі компанії «Владам-Юг» є розвиток дилерської мережі, аби якісне насіння Clause було доступним кінцевому споживачу. Ми спонукаємо дилерів слідкувати за асортиментом, постачаємо друковану продукцію з матеріалами про наші товари та регулярно проводимо навчальні вебінари. Отже, наші клієнти, покупці насіння Clause, мають можливість систематично отримувати якісну консультацію на місцях.

Власна агролабораторія

3. Обов’язково скористуйтеся послугами агролабораторії «Владам»! Ми маємо власну лабораторію, де швидко та якісно проводимо аналізи рослин та ґрунту. Спеціалісти агро лабораторії завжди готові діагностувати проблеми та надати професійну консультацію щодо швидкого та ефективного вирішення будь-яких питань. Регулярні експедиції працівників агроцентру в регіони дозволяють виявити нюанси вирощування гібридів у різних областях України. Такий досвід дає право створити комплекс ефективних заходів щодо підвищення Вашого врожаю.

Допомога фермерам з реалізацією продукції

Ми завжди сприяємо фермерам у збуті вирощеної продукції. Адже ми, як ніхто, розуміємо, що недостатньо виростити гарний врожай, а важливо його реалізувати. ФГ «Владам» готове укласти договір про намір купівлі на взаємовигідних умовах будь-яких овочів із насіння Clause.

Замовити консультацію