Каталог насіння

СОЛОМОН (ПІКТОР) F1

2 795 грн

SKU: 126

Є в наявності

Призначення. Для вирощування в теплицях як вертикальна рослина. Для свіжого ринку. Якість плода. 250-300 г. 9х10 см. Зелений→суперчервоний. Рослина. Компактна, сильна з добре розвиненим листковим апаратом. Особливості. Відмінні смакові якості, товста стінка, високий тургор плода тривалий час. Дуже врожайний більше 5 кг з однієї рослини. Стійкість.HR: TMV / PMMoV: 1,2,3. IR: TSWV.


ТЕХНОЛОГІЯ ВИРОЩУВАННЯ

Loading...

* Обов'язкові поля

Опис

Деталі

СОЛОМОН F1 Ранньостиглий гібрид солодкого перцю!

Сорт ранньостиглий, червоні плоди можна зривати на 72-75 день після висадки розсади. Рослина компактна, сильна, з добре розвиненим листовим апаратом, який захищає плоди від сонячних опіків. Гібрид формує рівні інтенсивно-червоні плоди розміром 9х10 см, вагою від 250-300 г. Рослина не втрачає зав'язі навіть при високих температурах у закритому ґрунті. Продуктивний гібрид солодкого перцю блочного типу кубовидної форми, з товстою стінкою. У технічній стиглості – зелений, в біологічній – має насичений червоний колір. І зелені, і червоні перці однаково смачні. На перцях відсутні мікротріщини, завдяки високому тургору плода, який забезпечує товста стінка. Купуючи насіння перцю Соломон F1, ви отримуєте товар, який зберігає свій товарний вигляд, а також добре транспортується. Перець високорослий для вирощування в закритому ґрунті і є стандартом для вирощування у високих і сучасних плівкових теплицях. Гібрид стійкий до вірусу тютюнової мозаїки (TMV), вірусу плямистості перцю (PMMoV: 1,2,3), середньостійкий до плямистого в'янення томата (TSWV).

Додаткова інформація

Сортотип Блоковий
Дозрівання (дн.) Ранній (60-65)
Тип вирощування ЗҐ
Густота, росл./га росл./м2 4-4,5
Розмір плоду 9 х 10
Період вирощування весняно-літній, осінній
Маса плоду 250
Колір плоду темно-зелений / червоний
Потенційна врожайність, т/га 27 кг/м2
Стійкість HR: TMV. IR: TSWV.

Теги

Теги товарів

Використовуйте пробіли для розділення тегів. Для фраз використовуйте одиничні лапки (') .

Відгуки (1)

  1. Классный вкус

    By Шмигель Андрей, Никопольский район, Днепропетровская область 11 трав., 2017

    Перец основная для нас культура уже не первый год. В этом году этот новый гибрид нами был пересажен в теплицу 10 апреля. 8 июня первые полтонны были вывезены на рынок. Сильной стороной по Пиктору являются его сроки. Очень быстро переходит от зеленого в насыщенный яркий, красный цвет. За 65-67 КРАСНЫЙ БЛОЧНЫЙ перец не дает не один из конкурентов. Такие сроки позволяют диктовать цену на рынке и на самом деле иметь хороший заработок. Кроме сроков, он имеет типичную блочную форму, классный вкус, очень высокий общий вал и товарность.

Напишіть власний відгук

Замовити консультацію