Каталог насіння

НОВИНКА
СОЛАНОР F1

СОЛАНОР F1

3 179 грн

SKU: 151SO

Є в наявності

Призначення: Рекомендується для вирощування у відкритому грунті та теплицях. Для весняно-літнього та осіннього вирощування.
Термін дозрівання: Середньоранній (70 днів від висадки розсади)
Якість плоду: Типова блокова форма, 4-х камерні. Середня вага 200-220 грам. У технічній зрілості насичений зелений, а в біологічній - яскраво-жовтий. Розмір плодів 8,5х10,5 см, стінка 7-8 мм. Зберігає розмір і форму протягом усього періоду вегетації. Невелика насіннєва камера.
Рослина: Кущ потужний. В середньому одночасно зріють на кущу 6-8 плодів.
Особливості: Новий дуже яскраво-жовтий блоковий перець. Відмінна якість завжди стандартних плодів. Суперпакет стійкостей. Високі смакові якості і аромат.
Стійкість: HR: Tm:0-2 / PVY: 0,1,1-2 / PepMoV / PepYMV /Xcv: 1,2,3

Loading...

* Обов'язкові поля

Опис

Деталі

Потужна рослина з широким листям, відмінне укриття. Привабливий насичений яскраво-жовтий колір. Блочний тип, великі 4-х камерні плоди, 9х10 см. Середня вага 200-220 г. Невелика насіннєва камера. Товста стінка, дуже солодкий. Прекрасне зберігання та транспортабельність. Оптимально підійде для відкритого грунту. Широкий пакет стійкостей.

СОЛАНОР F1 ЭФЕКТИВНИЙ і РЕНТАБЕЛЬНИЙ!
Рекомендується для вирощування у відкритому грунті та теплицях. Для весняно-літнього та осіннього вирощування. Середньоранній (70 днів від висадки розсади). У технічній зрілості насичений зелений, а в біологічній - яскраво-жовтий. Стінка 7-8 мм. Зберігає розмір і форму протягом усього періоду вегетації. Невелика насіннєва камера. Кущ потужний. В середньому одночасно зріють на кущу 6-8 плодів. Новий дуже яскраво-жовтий блоковий перець. Відмінна якість завжди стандартних плодів. Високі смакові якості і аромат. Толерантний до спеки.

СТІЙКІСТЬ:
HR: Tm:0-2 (тобамовірус, раси Р0, Р1, Р1.2)/ PVY: 0,1,1-2 (вірус картоплі тип Y, раси 0,1,1-2) / PepMoV (вірус плямистості перця) / PepYMV (вірус жовтої мозаїки перця) /Xcv: 1,2,3 (бактеріальна плямистість раси 1,2,3).

Додаткова інформація

Сортотип Блоковий
Дозрівання (дн.) Ранній (70)
Тип вирощування ВҐ / ЗҐ
Густота, росл./га росл./м2 45000-50000 / 4,5-5
Розмір плоду 9 х 10
Період вирощування весняно-літній, осінній
Маса плоду 220-250
Колір плоду зелений / червоний
Потенційна врожайність, т/га Ні
Стійкість "HR: Xcv:1,2,3,4,5 IR: CMV ; Pc"

Теги

Теги товарів

Використовуйте пробіли для розділення тегів. Для фраз використовуйте одиничні лапки (') .

Відгуки (1)

  1. Супер солодкий, смачніше всіх червоних.

    By Микола 4 квіт., 2017

    «Крім дині, цукрової кукурудзи та томатів від компанії Клоз, я також щороку вирощую французький перець. На сьогоднішній день перцю я маю 0,5 га в теплицях і 1 га у відкритому ґрунті. 80% - це перець Геркулес F1 плюс Нікіта F1 і приблизно п'ята частина блочного яскраво- жовтого перцю. Раніше це був Купідо F1, зараз йому на заміну прийшли Спрінгбокс F1 і Соланор F1. Якщо Спрінгбокс F1 краще підходить для теплиць, то Соланор F1 універсальний, і я його вирощую під плівкою і у відкритому ґрунті. Він формує великі плоди, середня вага яких у мене 250 грам. Дуже красивий яскраво-жовтий колір, товста стінка. Супер солодкий, смачніше всіх червоних. »

    Микола Заровний, Запорізька область

Напишіть власний відгук

Замовити консультацію