Агролабораторія

Повний аналіз насінин

Залишіть відгук про цей товар першими

187 грн

SKU: 1359

Є в наявності

Повний аналіз насіння містить в собі такі показники як: чистота, маса 100 насінин, заселення шкідниками, енергія і схожість насіння. Перевірка насіння на енергію і схожість (при отриманні високих показників) дасть можливість отримати рівномірні, «дружні» сходи.

Опис

Деталі

Аграрії займають дуже важливу нішу, адже сільськогосподарські підприємства, фермерські господарства займаються виробництвом і постачаннями готових продуктів харчування і сировини на ринки.
Щоб отримати хороший врожай, потрібно враховувати такі показники, як схожість і енергія насіння, чистота насіння, відсутність зараженості насіннєвого матеріалу, а також аналіз грунту.
Перевірка насіння на енергію і схожість (при отриманні високих показників) дасть можливість отримати рівномірні, «дружні» сходи.
Де краще провести аналіз насіння?
Для проведення таких аналізів, рекомендується звертатися в професійні лабораторії, які атестовані або акредитовані в даній сфері діяльності. Наша компанія пропонує широкий спектр послуг, в тому числі і з перевірки насіннєвого матеріалу. Ми пропонуємо оптимальні ціни і високу якість послуг для того, щоб клієнти отримали достовірні результати за якістю насіння.

Теги

Теги товарів

Використовуйте пробіли для розділення тегів. Для фраз використовуйте одиничні лапки (') .

Залишіть відгук про цей товар першими

Напишіть власний відгук

Замовити консультацію