Каталог насіння

ШАНТАНЕ

Залишіть відгук про цей товар першими

1 862 грн

SKU: 930

Є в наявності

Призначення. Для вживання у свіжому вигляді, переробки і тривалого зберігання.
Якість коренеплоду. Тип Шантане. Довж. 12-13 см, діам. 35-50 мм. Дуже гладкі, конічної форми. Дуже вирівняні по довжині й за розміром. Насичений помаранчевий колір.
Рослина. Підходить для вирощування на всіх видах ґрунту, включаючи важкі чорноземи. Легко збирається в осінній період, коли можливі дощі.
Особливості. Популярний своєю високою врожайністю і високими смаковими якостями. Прекрасно зберігається близько 9 місяців. При цьому зберігає тургор і гарний зовнішній вигляд. Урожайний!
Стійкість. Помірна стійкість до цвітіння.

Loading...

* Обов'язкові поля

Опис

Деталі

ШАНТАНЕ Найвідоміший універсальний сорт моркви типу Шантане, середньопізнього терміну дозрівання.

Час достигання – 110-120 днів. Овоч має гладкі коренеплоди конічної форми, рівні за довжиною і розміром. Коренеплоди насиченого оранжевого кольору, довжиною 15-17 см, діаметром 35-50 мм. Сорт помірно стійкий до стрілкування. Цей тип популярний своєю високою врожайністю і смаковими якостями. Врожайність цього сорту на неполивних полях становить не менше 35 тонн з гектара. При дощовій погоді або інших типах поливу в умовах Півдня України врожайність близько 65 тонн/га. Насіння моркви Шантане можна вирощувати на всіх видах ґрунту, включаючи важкі чорноземи. Овоч легко збирається в осінній період, коли можливі дощі. Морква призначена для вживання в свіжому вигляді, для переробки і тривалого зберігання: прекрасно зберігається близько 9 місяців і при цьому має хороший тургор і гарний зовнішній вигляд.

Додаткова інформація

Тип Шантане
Дозрівання (дн.) середньо-пізній (110-120)
Густота (росл./га) 1000000-1300000
Колір коренеплоду насичено-помаранчевий
Форма конічна
Довжина коренеплоду, см 15-17
Діаметр коренеплоду, см 3,5-5
Потенційна врожайність, т/га 80
Стійкість Ні

Теги

Теги товарів

Використовуйте пробіли для розділення тегів. Для фраз використовуйте одиничні лапки (') .

Залишіть відгук про цей товар першими

Напишіть власний відгук

Замовити консультацію