Каталог насіння

РЕДКАН F1

903 грн

SKU: 142

Є в наявності

Призначення. Для вирощування в плівкових тунелях, відкритому ґрунті. Ідеальний для свіжого ринку і переробки, використовується в соліннях. Якість плода. 140-160 г. 16х7 см. Товста стінка. Темно-зелений→яскраво-червоний. Генетично стійкий до вершинної гнилі. Рослина. Кущ середньо потужний, висота 55 см. Коренева система сильна, добре розвинена. Витримує загущену схему вирощування. Особливості.Відмінні смакові якості! Високий і стабільний урожай.


ТЕХНОЛОГІЯ ВИРОЩУВАННЯ

Loading...

* Обов'язкові поля

Опис

Деталі

Призначення: для вирощування в плівкових тунелях, у відкритому грунті. Ідеальний для свіжого ринку і переробки, використовується в соліннях. Якість плода: 140-160 г 16х7 см. Товста стінка. Темно-зелений, яскраво-червоний. Генетично стійкий до вершинної гнилі. Рослина: кущ середньопотужний, висота 55 см. Коренева система сильна, добре розвинена. Витримує загущену схему вирощування. Особливості: відмінні смакові якості! Високий і стабільний врожай.

Додаткова інформація

Сортотип "Хорн Ред" Червоний Ріг
Дозрівання (дн.) Середнє-ранній (70-75)
Тип вирощування ВҐ / ЗҐ
Густота, росл./га росл./м2 50000-55000 / 5-5,5
Розмір плоду 16 х 7
Період вирощування весняно-літній, осінній
Маса плоду 140-160
Колір плоду темно-зелений / червоний
Потенційна врожайність, т/га 100
Стійкість IR: TSWV.

Теги

Теги товарів

Використовуйте пробіли для розділення тегів. Для фраз використовуйте одиничні лапки (') .

Відгуки (1)

  1. Эксклюзивный перец

    By Шарий Виталий, Днепропетровская область 10 трав., 2017

    Остановил свой выбор на перце Редкан F1 из-за его эксклюзивности. Такой формы нет на рынке. Это форма Красный Рог, который все спрашивают. Он крупный конический, массой больше 150 г. В среднем торгуем 6 шт на кило. Мне нравится, что растение мощное, сбалансированное, листовой аппарат отлично укрывает плоды, благодаря чему нет брака. Кусты отлично загружены, одновременно на растении 6-8 одинакового размера плодов. Широкая стенка, плотные плоды. Отличный насыщенный красный цвет. Реализовывал для супермаркетов, а также для клиентов, торгующих на свежий рынок.»

Напишіть власний відгук

Замовити консультацію