Каталог насіння

ЛІВІЯ F1

2 629 грн

SKU: 130

Є в наявності

Призначення. Всесезонний. Дуже стабільний. Показує найкращий результат при вирощуванні в плівкових тунелях і у відкритому ґрунті протягом усього польового сезону. Однаково якісний кавун виходить як на Півдні України, так і в центральних областях.
Терміни дозрівання. 62-65 днів після висадки розсади.
Якість плода. Найчервоніший гібрид типу Крімсон Світ! Ви завжди впізнаєте Лівію F1 як на ринку, так і в супермаркеті. Оптимальний розмір кавуна 10-12 кг. Яскраво-червона м'якоть: хрустка, ароматна. Солодкий, як мед! Плоди округлої форми в середньому 30х25см. Внутрішніх пустот немає (генетична особливість). Товщина кірки середня, дуже щільна, темні смуги переважають над світлими, забезпечуючи стійкість до сонячних опіків плодів.
Характеристика рослини. Надзвичайно потужна коренева система. «Насос» прокачує всі необхідні поживні речовини, забезпечуючи життєдіяльність рослини навіть в стресових умовах вирощування. Добре розвинена листова маса оптимально вкриває плоди. Добре реагує на підвищення рівня агротехніки. Може дати врожайність понад 100 т/га.
Особливості. При використанні традиційної системи вирощування, відрізняється стабільною віддачею плодів, якістю і врожайністю.

Loading...

* Обов'язкові поля

Опис

Деталі

ЛІВІЯ F1 Новий дуже врожайний гібрид середньораннього кавуна!

Термін дозрівання – 62-65 днів. Найчервоніший гібрид типу Крімсон Світ! У рослини потужна вегетативна маса, надзвичайно потужна коренева система, що дає рівні плоди середньою вагою 10-12 кг і вище! На кожній рослині формується 2-3 плоди округлої форми, в середньому 30х25 см. У кавуна дрібне насіння, дуже щільна середнього розміру стінка, а м'якоть яскраво-червоного кольору! Темні смуги переважають над світлими, забезпечуючи стійкість до сонячних опіків, та й листова маса оптимально вкриває плоди. Сорт дуже солодкий, смачний і хрусткий, не має внутрішніх порожніх місць! Плід легко переносить стресові умови, відмінно лежить і транспортується на великі відстані. Насіння кавуна дають новий всесезонний гібрид, який дуже стабільний і показує найкращі результати при вирощуванні у плівкових тунелях і у відкритому ґрунті протягом усього польового сезону. Однаково якісний кавун родиться як на Півдні України, так і в центральних областях. Відмінно реагує на підвищення рівня агротехніки і може дати врожайність понад 100 т/га.

Додаткова інформація

Сортотип Кримсон Світ
Дозрівання(дн.) 62-65
Густота (росл./га) 6000-8000
Форма округла
Стійкість IR: Fon:0,1 ; Co:1
Сер. маса, кг 10,0-12,0
Тип вирощування Тунелі, мульча, ВҐ
М'якуш інтенсивно-червона
Ширина стінки середня
Потенційна врожайність, т/га 120

Теги

Теги товарів

Використовуйте пробіли для розділення тегів. Для фраз використовуйте одиничні лапки (') .

Відгуки (1)

  1. Самый вкусный арбуз

    By Пак Тамара, Херсонская область 10 трав., 2017

    «Наш регион всегда славится своими арбузами. Самый лучший, самый вкусный арбуз, это однозначно «Херсонский». Мы выращиваем ранний арбуз под дугами и на мульче. Все, что есть в Украине было у нас на поле! А поле у нашей бригады – 300 га, и новый круглый «француз» Ливия F1 приятно порадовал. Отменно себя показал как ранний, благодаря чему мы получили хорошую прибыль. Каждый участок убирали за раз. На всех пяти точках по бригаде было >80 т/га. Хорошо катается, отлично едет. Грузили прибалтов и белорусов, арбуз отлично доезжал и клиенты снова возвращались к нам! Очень
    понравился цвет, снаружи темный, а внутри самый насыщенный среди всех арбузов на рынке. Маленькая семечка, плотная мякоть, нет пустот и очень сладкий вкус. Наши покупатели уже сегодня заказывают Ливию F1 под следующий сезон, и в 2016 году этот гибрид обязательно будет на наших полях в разных сроках посадки.»

Напишіть власний відгук

Замовити консультацію