Агролабораторія

Кислотність води

Залишіть відгук про цей товар першими

311 грн

SKU: 1141М

Відсутній на складі

Щоб отримувати стабільний і високий урожай, багато сільськогосподарських підприємств і фермери стежать за якістю води. Одним з показників якості води є кислотність.

Опис

Деталі

Одним з показників родючості ґрунту є кислотність. Вимірювання кислотності ґрунту необхідно обов'язково проводити при виборі ділянки для посіву та посадки рослин.

Ґрунт - це структура, здатна задовольняти потребу рослин в елементах живлення, вологи і повітрі, а також забезпечити їх нормальними умовами життєдіяльності. Для визначення кислотності ґрунту представники сільськогосподарської сфери звертаються за допомогою до фахівців. Що б отримувати стабільний урожай слід контролювати показник кислотності.

Кислотність ґрунту впливає на доступність елементів живлення. Для багатьох рослин оптимальною кислотністю є pH від 6,5 до 7,5. Знаючи кислотність ґрунту, можна її регулювати. Професійні лабораторії пропонують послуги з вимірювання кислотності ґрунту і кваліфіковану консультацію з приводу правильного регулювання рівня pH.

Для тих, хто хоче підвищити рентабельність свого фермерського господарства, рекомендуємо звертатися тільки в перевірені та спеціалізовані лабораторії.

Теги

Теги товарів

Використовуйте пробіли для розділення тегів. Для фраз використовуйте одиничні лапки (') .

Залишіть відгук про цей товар першими

Напишіть власний відгук

Замовити консультацію