Каталог насіння

КАТРІН F1

Залишіть відгук про цей товар першими

2 020 грн

SKU: 736

Відсутній на складі

Знято з виробництва


Призначення. Для отримання надранньої, якісної і дорогої продукції. Гарний результат в теплицях, у плівкових тунелях, у ранніх польових посадках.
Якість плода. Вирівняний. 20х22 см. М'якоть червона, соковита. Підвищений вміст цукру. Немає внутрішніх пустот. Насінина дрібна, темно-коричнева. Шкірка тонка, міцна.
Рослина. Потужна, відмінно розвинена коренева система і листкова маса. Це забезпечує гарне живлення і вкриваємість плодів.
Особливості. Стресостiйкий (вирощування при знижених toC). Потенційно високоврожайний. 3-4 плода на 1 рослині. Плоди дуже якісні і легко транспортуються.

Опис

Деталі

КАТРІН F1 Ультраранній гібрид кавуна типу «Крімсон свит».

Термін дозрівання 58-62 дні з використанням матеріалів, що вкривають рослину. Також мають значення температурний режим й умови вирощування. Рослини потужні. У цього моногібрида відмінно розвинена коренева система і листова маса, які забезпечують хороше живлення і можливість укриття плодів. Кавун формує плоди округлої форми 20х22 см. Середня вага 8 кг, на стеблі 3-4 плоди. М'якоть червона, дуже яскрава і соковита. Внутрішня структура щільна, без порожнеч. Має чудовий смак, високий вміст цукру. Насіння кавуна дрібне, темно-коричневе. Шкірка тонка, міцна, ясно-зелена, з широкими світлими і тонкими темними смугами. Кавун призначений для суперранньої весняної висадки під плівкові укриття. Насіння кавуна представляє високий потенціал врожайності. Результат – вартісна рання продукція. Стабільний у віддачі ранньої продукції!

Додаткова інформація

Сортотип Кримсон Світ
Дозрівання(дн.) 58-62
Густота (росл./га) 6000-10000
Форма округла
Стійкість Ні
Сер. маса, кг 7,0-9,0
Тип вирощування Ні
М'якуш яскраво-червона
Ширина стінки тонка
Потенційна врожайність, т/га 80

Теги

Теги товарів

Використовуйте пробіли для розділення тегів. Для фраз використовуйте одиничні лапки (') .

Залишіть відгук про цей товар першими

Напишіть власний відгук

Замовити консультацію