Каталог насіння

ФОРБАН F1

2 688 грн

SKU: 900

Відсутній на складі

Знятий з виробництва!


Призначення. Для вирощування на «осінь». Для тривалого зберігання і споживання в їжу в зимовий період. Якість плода. 2-2,5 кг. М'якоть біла, хрустка і дуже солодка. Рослина. Потужна, залишається здоровою до останнього дня збирання. Особливості. Висока товарна якість. При збиранні вміст цукру перевищує 12%, а в процесі зберігання набирає до 15-16%. Стійкість. До борошнистої роси.


ТЕХНОЛОГІЯ ВИРОЩУВАННЯ

Опис

Деталі

ФОРБАН F1 Середньопізній гібрид дині, який відноситься до сортотипу Жовта Канарська.

Головна якість дині Форбан F1 – це унікальна можливість довгий час зберігати товарні якості при тривалому зберіганні. Період дозрівання залежить від агротехніки: в середньому з моменту висадки розсади і до першого збирання плодів проходить 80 днів. Всі плоди рівні за вагою та розміром. Середня вага 2-2,5 кг. Диня яскраво-жовта, з білою, хрусткою і дуже солодкою м'якоттю. Навіть якщо Ви не плануєте зберігати диню тривалий період, то будьте впевнені, що на такий продукт завжди є попит. Рослина залишається здоровою до останнього дня збирання. Сорт стійкий до борошнистої роси. Цей гібрид рекомендується для зберігання і споживання в їжу в зимовий період. Він має здатність до підвищення смакових якостей під час зберігання: при збиранні дині цукор перевищує 12%, а в процесі зберігання набирає до 15-16%. З успіхом продається в різних країнах світу в міжсезонний період. До нас її везуть із Бразилії! А ми і самі можемо виростити такий сорт, тільки придбавши насіння дині Форбан F1.

Додаткова інформація

Сортотип Жовта канарська
Дозрівання 80
Густота (росл./га) 8000-10000
Розмір, см Ні
Маса, г 2-2,5
М'якуш біла
Зберігання високе (90-100)
Транспортабелінсть висока
Потенційна врожайність, т/га 80
Стійкість HR: Gc

Теги

Теги товарів

Використовуйте пробіли для розділення тегів. Для фраз використовуйте одиничні лапки (') .

Відгуки (1)

 1. Универсальная дыня

  By Тян Георгий, Джанкойский район, Крым. 11 трав., 2017

  Выращиваем различные популярные французские дыни - Амал, Карамель, Суперстар. Работаем для рынка Привоз и реализация по московской трассе. Ассортимент и качество их устраивает, но в последнее время есть запрос на дыню с хорошей лежкостью. Друзья с Клоз предложили попробовать Форбан. Отличная, универсальная дыня. Очень продуктивная - на плети минимум 4 дыни и весом 2,5
  кг. Светлая мякоть, ярко-желтая кожура. Не портится, лежит
  месяцами. Курортники – просто в восторге! Часть положил в
  хранилище. Идеальное состояние после 3 месяцев хранения - стала еще слаще и приобрела еще более насыщенный цвет. Однозначно добавляю эту дыню в ассортимент, так как уже и заказы есть на следующий год.

Напишіть власний відгук

Замовити консультацію