Каталог насіння

БОЛІВАР F1

3 793 грн

SKU: 139

Є в наявності

Призначення. Призначений для вживання в свіжому вигляді, переробки і тривалого зберігання.
Якість коренеплоду. Тип Шантане. Довжина 16 см, діаметр в верхній частині 4-5 см, в нижній 2,5-3 см. Форма типова - конічна з заокругленням в кінці. Однорідні гладенькі коренеплоди, без вічок. Насиченого помаранчевого кольору, як ззовні та і в середині.
Рослина. Потужна гичка, яка дуже щільно прикріплене до коренеплоду.
Особливості. Прекрасна якість плодів. Серцевина невелика, не тріскає при збиранні. Оптимальний вибір для різних умов вирощування. Перевірений та адаптований для різних типів ґрунтів та кліматичних умов України. Підходить для пізнього вирощування та зберігання. Високий віхід товарной продукції. 

Loading...

* Обов'язкові поля

Опис

Деталі

НОВИНКА! Форма Шантане та суперякість від Нантського типу. Середній термін дозрівання. Призначенний для вживання в свіжому вигляді, переробки та довгострокового збереження. Якість коренеплоду: тип - шантані, довжина 16-17 см. Діаметр у верхній частині 4-5 см. в нижній 2,5-3 см. Форма типова - конічна з округленням в кінці. Однорідні гладкі коренеплоди, без вічок. Ідеальний яскраво-помаранчевий колір, як зовні так і всередині. Серцевина не виділяється. Потужна гичка, щільне прикріплений до коренеплоду. Особливості: прекрасна якість плодів. Серцевина невелика, не тріскається при прибиранні. Оптимальний вибір для різних умов вирощування. Перевірений і адаптований для різних типів грунтів і кліматичних умов України.

Додаткова інформація

Тип Шантане
Дозрівання (дн.) середньо-пізній (110-115)
Густота (росл./га) 1000000
Колір коренеплоду насичено-помаранчевий
Форма конічна
Довжина коренеплоду, см 16
Діаметр коренеплоду, см 4,5-5,0
Потенційна врожайність, т/га 130
Стійкість Ні

Теги

Теги товарів

Використовуйте пробіли для розділення тегів. Для фраз використовуйте одиничні лапки (') .

Відгуки (1)

  1. Достойная новинка!

    By Васильев Роман 1 черв., 2016

    "О новом гибриде моркови Боливар F1 я услышал от своего друга-фермера, который пробовал его еще номерным и потом заказал себе на всю площадь. Совет друга, а также репутация компании Клоз указывали на то, что продукты будет стоящим. Так и вышло. Сеял Боливар в два срока - посев в марте и в начале июня. Высокая энергия, максимальные всходы были в обоих сроках. По вегетации все было отлично, собирал урожай после трех с половиной месяцев после всходов. Эта морковь не "стрелкуется". Ботва крепкая, благодаря чему корнеплоды легко вытягиваются из почвы. Очень порадовала товарность - плоды были все как под линейку, одинакового размера, насыщенного ярко-оранжевого цвета, гладкие, сердцевина небольшая, не выделяется. На своем опыте я убедился в высоком качестве этой новинки и Боливар уже заказан на следующий сезон."
    Николаевская область.

Напишіть власний відгук

Замовити консультацію