Каталог насіння

НОВИНКА
АРДЕНТ F1

АРДЕНТ F1

Залишіть відгук про цей товар першими

2 356 грн

SKU: 12002CL

Є в наявності

ПРИЗНАЧЕННЯ: Призначений для літньо- осіннього періодів вирощування. Підходить для свіжого ринку, переробки та для заморозки.
ТЕРМІН ВЕГЕТАЦІЇ: Середнього терміну дозрівання (75-80 днів від висадки розсади)
ЯКІСТЬ ПЛОДА: Середня вага 1,5-2 кг. Формує компактні, при цьому дуже щільні суцвіття. Головки округлі, легко розділяються на маленькі, красиві суцвіття однакового розміру.
РОСЛИНА: Рослина збалансована, з широкими темно-зеленим листям, які відмінно вкривають головку від сонячних опіків.
ОСОБЛИВОСТІ: Новий стрессостійкий, пластичний гібрид, чудово себе веде в літній період, формуючи якісну щільну і білосніжну голівку. Характерна висока однорідність, дружність достигання, привабливий товарний вигляд і відмінний смак. Прекрасно транспортується на далекі відстані без пошкоджень.

Loading...

* Обов'язкові поля

Опис

Деталі

Середнього терміну дозрівання (75-80 днів від висадки розсади). Середня вага 1,5-2 кг. Формує компактні, при цьому дуже щільні суцвіття. Головки округлі, легко розділяються на маленькі, красиві суцвіття однакового розміру. Рослина збалансована, з широкими темно-зеленим листям, які відмінно вкривають головку від сонячних опіків. Новий стрессостійкий, пластичний гібрид, чудово себе веде в літній період, формуючи якісну щільну і білосніжну голівку. Характерна висока однорідність, дружність достигання, привабливий товарний вигляд і відмінний смак. Прекрасно транспортується на далекі відстані без пошкоджень. Призначений для літньо- осіннього періодів вирощування. Підходить для свіжого ринку, переробки та для заморозки. 

Додаткова інформація

Дозрівання (дн.) середньо-пізній (75-80 дн.)
Сезон собирания Ні
Тип вирощування ВҐ / ЗҐ
Густота (росл./га) 25000-35000
Період вирощування літньо-осінній, осінній
Колір яскраво-білий
Маса голівки, кг 1,5-2,5
Потенційна врожайність, т/га Ні

Теги

Теги товарів

Використовуйте пробіли для розділення тегів. Для фраз використовуйте одиничні лапки (') .

Залишіть відгук про цей товар першими

Напишіть власний відгук

Замовити консультацію