Агролабораторія

Аналіз грунту (Азот, Фосфор, Калій, Сера, Кислотність і Засоленість)

955 грн

SKU: 1539

Є в наявності

Така послуга, як аналіз грунту, є дуже поширеною. 

Опис

Деталі


Багато виробників овочевих, квіткових, фруктових та інших культур величезну увагу приділяють стану грунту. Така послуга, як аналіз грунту, є невід'ємною частиною успішного врожаю. Для активного росту і розвитку рослин грунт повинен містити оптимальну кількість макро- і мікроелементів. Аналіз дозволить вірно підібрати культуру, а також застосувати конкретний комплекс дій для підвищення родючості грунту.
Хімічний аналіз грунту дозволить усунути проблеми вирощування культур
Щоб дізнатися, чи є ділянка придатною для вирощування сільськогосподарських культур, підприємства і окремі фермери проводять агрохімічний аналіз грунту. За допомогою лабораторних досліджень можна дізнатися скільки азоту, фосфору, калію, сірки та інших елементів міститься в грунті.
Крім цього, агрохімічний аналіз дозволяє визначити кислотність і засоленість ґрунту, на підставі яких і проводять меліоративні роботи.
Де зробити аналіз грунту в Миколаєві?
Результати лабораторних досліджень допоможуть правильно розрахувати норми внесення добрив і оптимізувати живлення рослин. Агролабораторія є незамінним другом для господарств, які бажають підвищити свою рентабельність. Аналіз грунту в Миколаєві можна зробити, звернувшись до представників нашої компанії. Послуги відрізняються високою якістю і оптимальною вартістю.

Теги

Теги товарів

Використовуйте пробіли для розділення тегів. Для фраз використовуйте одиничні лапки (') .

Відгуки (2)

 1. Передача зразків

  By Агроцентр Владам 20 січ., 2016

  Доброго дня. Передати зразки можно Новою Поштою. Перед цим радимо поспілкуватися з представниками агроцентру за тел (050) 493 31 41 або поштою agrocentr.vladam@gmail.com

 2. Аналіз грунту

  By Світлана 5 груд., 2015

  Дуже важливий момент. В минулому році я зробила аналізи з усіх ділянок в доступній лабораторіі, куди довелось іхати за десятки км. Але воно того вартувало. Опрацювавши доступну літературу обрахувала потрібні дози добрив. Можлио, дякуючи цьому капуста ього року вдалася, тоді як в майже в усіх сусідів був неврожай.
  А як має здійнюватись передача зразків?

Напишіть власний відгук

Замовити консультацію