Агроцентр

Аналіз грунту (азот, фосфор, калій, сірка, кислотність)

299 грн

SKU: 1539

Є в наявності

Дозволяє визначити вміст основних елементів живлення в грунті (азот, фосфор, калій і сірка) необхідних для росту і розвитку рослин. Окремо проводимо аналіз на кислотність (рН) і засоленість (Ес) грунту.

Опис

Деталі

Необхідно пам'ятати, що саме через грунт, людина найбільше впливає на рослину. За результатами аналізу можна точно розрахувати необхідну кількість добрив індивідуально для кожної культури і кожного поля. Що дозволяє економити на добривах і підвищувати врожайність культур, створювати оптимальний режим живлення рослин, контролювати стан грунту, піклуватися про довкілля. Все це дозволяє підвищити рентабельність господарства. Відбір проб проводиться восени після збирання попередника і до внесення добрив і меліорантів. На рівній місцевості відбирати по діагоналі через кожні 25-30 м на глибину орного горизонту (25-30 см). Точкові проби добре перемішати і відібрати 1,5-2,0кг середньої проби.

На височинах і зниженнях рельєфу проби відбираються окремо.
Необхідно уточнити:
- попередник
- Планована культура

Відбір проб проводиться після збору культур до внесення органічних і мінеральних добрив, а також меліорантів (гіпс, вапно).

При упаковці вказати номер зразка, контактну інформацію (ПІБ, телефон, регіон, електронну пошту)

Вимірювальна лабораторія атестована на право проведення вимірювань у сфері поширення державного метрологічного нагляду. Свідоцтво атестації РН-0098/2015 від 25.09.15 до 25.09.2020

При необхідності спеціаліст Агроцентра може надати Вам консультацію щодо:
1) результатів аналізу рослин (за 1 культуру). Вартість послуги складає 120 гривень;
2) результатів аналізу грунту. Вартість послуги 100 гривень.

Відбір проб землі на аналіз

Польові культури

на богарі

Культури на

зрошуванні

Овочеві культури на

капельному зрошенні

1 проба с 25-30 га          1 проба с 10 га           1 проба з 2,5-3га (5га)

Теги

Теги товарів

Використовуйте пробіли для розділення тегів. Для фраз використовуйте одиничні лапки (') .

Рекомендовані послуги

Відгуки (2)

 1. Передача зразків

  By Агроцентр Владам 20 січ., 2016

  Доброго дня. Передати зразки можно Новою Поштою. Перед цим радимо поспілкуватися з представниками агроцентру за тел (050) 493 31 41 або поштою agrocentr.vladam@gmail.com

 2. Аналіз грунту

  By Світлана 6 груд., 2015

  Дуже важливий момент. В минулому році я зробила аналізи з усіх ділянок в доступній лабораторіі, куди довелось іхати за десятки км. Але воно того вартувало. Опрацювавши доступну літературу обрахувала потрібні дози добрив. Можлио, дякуючи цьому капуста ього року вдалася, тоді як в майже в усіх сусідів був неврожай.
  А як має здійнюватись передача зразків?

Напишіть власний відгук

Замовити консультацію