Послуги

Позиція
Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

12 на сторінці

12 шт.

Позиція
Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

12 на сторінці

12 шт.

Вимірювальна лабораторія Фермерського господарства «Владам» атестована на право проведення вимірювань у сфері поширення державного метрологічного нагляду. Свідоцтво атестації № РН-0098/2015 (від 25 вересня 2015року, дійсний до 25 вересня 2020 року) * Результати аналізу надаються в друкованому вигляді та завіряються печаткою лабораторії. Чекаємо на Вас!

АДРЕС

Фитолаборатория агролабораторії "Владам"
шоссе на Херсон,
поворот на Зеленый Гай

Образцы присылать по адресу
Николаев, Николаевская обл.,
отделение Новой Почты №2,
получатель - ООО "Владам-Юг"
т. (050) 493 31 41

Контакты

0 800 213 043, (050) 493 31 41
agrocentr.vladam@gmail.com
Мы работаем пн-пт с 8.00 до 17.00

Звертаючись за  допомогою в лабораторії, фермери можуть запобігти розвитку різних хвороб рослин. Серед найбільш поширених захворювань, що вражають рослинні культури в полі та теплицах, можна виділити бактеріальні (чорні бактеріальні плями, судинні та шлункові бактеріози, некроз серцевини стебла томатів), фузаріозні і вертициллезные ув'язки. Також втрату врожайності можна попередити на зернових та плодових культурах.


Обращайтесь до спеціалістів та забезпечуйте високу результативність сільськогосподарських робіт!


Щоб стабільно отримувати високу врожайність сільськогосподарських культур, фермери часто звертаються до професійних лабораторій. Для підвищення плодородності земель рекомендується провести їх аналіз. Зробити насадження більш продуктивними, допоможе дослідити якість води, яка використовується для поливу.
Щоб не прогадати з семенним матеріалом, агрономи рекомендують проводити аналіз врожаїв.

А для тих, хто хоче економічно обгрунтовано вносити добрива, підходить тканева діагностика рослин, що дає можливість з'ясувати потребу в азоті, фосфорі, калій та інших елементах, щоб встановити необхідні дози препаратів для підгодівлі.
Наша спеціалізований Агролабораторія пропонує широкий спектр послуг, які дають можливість захистити свій врожай. Щоб вести плідний бізнес у агросфері, рекомендуємо звертатися тільки до перевірених спеціалістів. У нашій агролабораторії замовник може зробити аналіз на вміст нітратів у готовій продукції, аналіз на нематоди, ентомологічний та фітопатологічний аналіз рослин та багато інших досліджень.

"Агролабораторія«Владам»надає послуги з комплексного аналізу рослин та грунту. Завдяки нашим послугам ви зможете швидко і ефективно боротися із захворюваннями рослин, а також збільшити врожайність за допомогою правильного внесення основних добрив і своєчасної підгодівлі рослини в період вегетації."  

Агролабораторія

Замовити консультацію