Послуги

Вимірювальна лабораторія Фермерського господарства «Владам» атестована на право проведення вимірювань у сфері поширення державного метрологічного нагляду. Свідоцтво атестації № РН-0098/2015 (від 25 вересня 2015року, дійсний до 25 вересня 2020 року)

* Результати аналізу надаються в друкованому вигляді та завіряються печаткою лабораторії. Чекаємо на Вас!

АДРЕС

Вимірювальна агролабораторія "Владам", шосе на Херсон, поворот на Зелений Гай

Зразки можна доставити самим в лабораторію

за адресою Кагатна 1а або шосе на Херсон,
поворот на Зелений Гай Фермерське господарство «Владам».

Зразки надсилати за адресою

Миколаїв, Миколаївська обл.,
відділення Нової Пошти №2,
одержувач - ТОВ "Владам-Юг"
т. (050) 493 31 41.

Контакти

0 800 213 043, (050) 493 31 41

agrocentr.vladam@gmail.com

Графік роботи: Пн-Пт - 8.30 до 16.00, Сб-Нд - вихідний

Звертаючись за допомогою в лабораторію, фермери можуть запобігти розвитку різних хвороб рослин. Серед найбільш поширених захворювань, що вражають рослинні культури в полі та теплицах, можна виділити бактеріальні (чорні бактеріальні плями, судинні та шлункові бактеріози, некроз серцевини стебла томатів), фузаріозні і вертициллезные ув'язки. Також втрату врожайності можна попередити на зернових та плодових культурах.

Звертайтеся до фахівців і забезпечуйте високу результативність сільськогосподарських робіт!

Щоб стабільно отримувати високу врожайність сільськогосподарських культур, фермери часто звертаються в професійні лабораторії.

Для підвищення родючості земель рекомендовано провести аналіз ґрунту, а зробити підживлення більш ефективними допоможе аналіз поливної води. Вносити економічно обґрунтовані дози добрив, під час вегетації рослини, можна - зробивши аналіз тканинної діагностики на потребу рослини в азоті, фосфорі, калії і інших мезо -і- мікроелементах. Це допоможе Вам підібрати точну дозу того, чи іншого препарату, необхідну рослині для нормальної життєдіяльності.

Також не маловажним показниками є енергія, схожість, чистота, зараженість і маса 1000 насінин, за результатами яких, агрономи отримують якість насіннєвого матеріалу і надалі приймають рішення про придбання такого насіння.

Вимірювальна агролабораторія Владам пропонує широкий спектр послуг, які дають можливість захистити свій урожай. Також у нас Ви зможете зробити аналіз на вміст нітратів у готовій продукції, що не менш важливо для реалізації її на свіжому ринку, аналіз на наявність нематодів в рослині та ґрунті, ентомологічний і фітопатологічний аналіз рослини та ще багато інших дослідження.

Щоб вести прибутковий бізнес в агросфері, рекомендуємо звертатися тільки до перевірених фахівців!

«Вимірювальна лабораторія ФГ« Владам »надає послуги з комплексного аналізу рослин, ґрунту і насіння. Завдяки нашим послугам ви зможете отримати якісний урожай, своєчасно і ефективно проводити профілактичні заходи з боротьби із захворюваннями рослин, а також підвищити врожайність культур, внаслідок внесення добрив відповідно до потреби рослин за результатами аналізу ґрунту».

Агролабораторія

Замовити консультацію