Каталог насіння

МАРЕК (Карісма) F1

1 535 грн

SKU: 2059

Є в наявності

Призначення. Для вирощування в теплицях, плівкових тунелях, відкритому ґрунті. Для свіжого ринку, заморозки, переробки. Якість плода. 250 г і більше.10,0 х12 см. Зелений → насичений червоний. Дуже товста стінка > 1 см. Рослина. Компактна. Добре розвинена як вегетативна, так і коренева система. Особливості. Високопродуктивний. Для ЗГ і ВГ. Дружнє дозрівання. Високі смакові якості, солодкий як зелений, так і червоний. Відмінне зав'язування в холодних і спекотних умовах. Стійкість.HR: TMV / PMMoV: 1,2,3.IR:TSWV.


ТЕХНОЛОГІЯ ВИРОЩУВАННЯ

Loading...

* Обов'язкові поля

Опис

Деталі

МАРЕК (Карісма) F1 Високопродуктивний гібрид солодкого перцю для закритого та відкритого ґрунту!

Термін дозрівання – 65-70 днів. Рослина компактна, з добре розвиненою як вегетативною, так і кореневою системою. Кущ із хорошою листовою частиною, що захищає плоди від спекотного сонця. Плоди блочного типу кубовидної форми, у технічній стиглості – зелені, в біологічній мають насичений червоний колір. І зелені, і червоні перці однаково солодкі. Розмір плодів 10,0х12 см, середня вага 250 г і більше. Гібридові характерне відмінне зав'язування плодів у холодних і спекотних умовах, а потім і дружнє дозрівання перців. Купуючи насіння солодкого перцю Карісма F1, потрібно бути готовим до високого виходу стандартної продукції протягом всього періоду вирощування. Сорт покращує свої смакові якості залежно від агротехніки. Гібрид перцю стійкий до в'янення і листових інфекцій, до вірусу тютюнової мозаїки (TMV), вірусу плямистості перцю (PMMoV: 1,2,3), середньостійкий до плямистого в'янення томата (TSWV).

Характеристики

Додаткова інформація

Сортотип Блочный
Созревание (дн.) Ранний (70)
Тип выращивания ОГ / ЗГ
Густота, раст./га раст./м2 45000-50000 / 4,5-5
Размер плода 10 х 12
Вес плода 250-300
Цвет плода темно-зеленый / ярко-красный
Потенциальная урожайность, т/га 150
Стойкость HR: TMV / PMMoV: 1,2,3.IR:TSWV.

Теги

Теги товарів

Використовуйте пробіли для розділення тегів. Для фраз використовуйте одиничні лапки (') .

Рекомендовані послуги

Відгуки (2)

 1. Очень урожайный

  By Комаров Андрей, Каховский район, Херсонская обл 11 трав., 2017

  Зная положение на рынке, что на качественный блочный перец всегда есть отличный спрос и цена, решил добавить в севооборот и перец. Первоначально спланировав выделить всю площадь под Геркулес, но люблю пробовать, и все таки решил взять разных, чтобы уже «выстрелить» на следующий год. По результатам я могу отметить, что «Геркулес» оправдал мои ожидания, но к нему я еще добавляю новый французский перец «Карисма»! Мне
  он понравился своей урожайностью. Крупные плоды больше 250 г, интенсивный красный цвет. Плотная толстая стенка - реализация была и на свежий рынок и были клиенты-заморозчики.»

 2. Прекрасний

  By Аматор 18 вер., 2016

  Прекрасна форма, окрас,смак!

Напишіть власний відгук

Замовити консультацію