Агролабораторія

 

АДРЕСА

Фітолабораторія агролабораторії "Владам"
шосе на Херсон,
поворот на Зелений Гай

Зразки надсилати за адресою
Миколаїв, Миколаївська обл.,
відділення Нової Пошти №2,
отримувач - ООО "Владам-Юг"
т. (050) 493 31 41

Контакти

0 800 213 043, (050) 493 31 41
agrocentr.vladam@gmail.com
Ми працюємо пн-пт з 8.00 до 17.00

Агролабораторія «Владам» надає послуги з комплексного аналізу рослин і ґрунту. Завдяки нашим послугам ви зможете швидко і ефективно боротися із захворюваннями рослин, а також збільшити врожайність завдяки правильному удобренню та підживленню рослин.

Захист врожаю

Фітопатологічний аналіз рослин
Аналіз на наявність грибкової і бактеріальної інфекції рослини.
Робиться двома методами:
а) первинне мікроскопіювання - швидко, протягом 15 хвилин визначаємо збудника хвороби, діагностуємо хворобу;
б) метод вологих камер - коли складний випадок, і не вдалося визначити збудника (гриб чи бактерія) за допомогою первинного мікроскопіювння, зразок ставлять у вологу камеру, під проточною водою промивають уражену частину рослини 15 хв. і кладуть в термостат на декілька днів (від 1 доби до 6 діб), залежно від особливостей гриба або бактерії, за цей час вони дають спороношення, розростається їх плодове тіло, бактерія виділяє ексудат. І потім за допомогою мікроскопа ми визначаємо збудника, діагностуємо хворобу. Після виконання аналізу, агроном відразу ж дає консультацію (як боротися з хворобою, які препарати використовувати).
60 грн
Сховати
Детальніше
Ентомологічний аналіз
Визначення шкідника, який вражає рослину, протягом 10 хвилин.
Після виконання аналізу агроном відразу ж дає консультацію (як боротися з хворобою, які препарати використовувати).
50 грн
Сховати
Детальніше
Функціональний метод
Визначення макро- та мікроелементів в вегетуючих рослин (тривалість 40 хв.).
Аналіз на наявність у рослині макроелементів (азот, фосфор, калій) і мікро (мідь, залізо, кальцій, марганець, йод, магній, бор, молібден, кобальт, цинк). Це потрібно для того, щоб визначити, якого елемента рослині не вистачає або в надлишку. Коли проглядається дисбаланс живлення, рослина хворіє, з'являються симптоми - плямистість, нерівномірне забарвлення листа, некроз (відмирання) краю листа, різні деформації, як рослини, так і плода. Найчастіше фермери, завдяки своєму досвіду, вже знають, що це пов'язано з харчуванням і приходячи до нас, просять порекомендувати правильне харчування для рослини, але деякі плутають симптоми хвороби і дисбалансу харчування. У випадках, коли діагностувати проблему на око важко, фахівці лабораторії допомагають визначити які аналізи необхідно провести. За результатами аналізу агроном призначає препарати, які відновлюють баланс живлення рослин.
150 грн
Сховати
Детальніше
Зараженість насіння
Перевірка будь-якого посівного матеріалу на наявність інфекції.
При виявленні клієнт отримує консультацію та рекомендації як обробити посівний матеріал, щоб уникнути втрати сходів.
50 грн
Сховати
Детальніше
Аналіз на нематоди
Аналіз на наявність у рослині червоподібних паразитів.
Аналіз дуже актуальний, коли рослина починає відставати в рості, деформується листя. За результатами аналізу агроном дає рекомендацію, як з ними боротися.
50 грн
Сховати
Детальніше
Визначення потреби рослин в макро- та мікроелементах на основі функціональної експрес-діагностики
Функціональний метод дозволяє оцінити не зміст того чи іншого елемента харчування, а потреба рослини в ньому.
Аналіз рослини проводиться на потребу в 14 елементах живлення (N, P, KS, KCl, Ca, Mg, B, Cu, Zn, Mn, Fe, Mo, Co, I). У результаті визначаємо в якому елементі живлення потребує рослина в даний період вегетації і вносимо його або ж, якщо елемент в надлишку, деякий час його не даємо рослині, щоб не сталося отруєння. Корекція внесення добрив за результатами аналізу в період вегетації призводить до оптимізації харчування рослини, що дозволяє підвищити якість і кількість продукції. Принцип даного методу полягає в наступному. Визначають фотохимическую активність суспензії хлоропластів, отриманої з середньої проби листя діагностованих рослин, потім в суспензію хлоропластів додають елемент живлення в певній концентрації і знову визначають фотохимическую активність суспензії. У разі підвищення фотохімічної активності суспензії хлоропластів в порівнянні з контролем (без додавання елементів) робиться висновок про нестачу даного елемента, при зниженні про надлишок, при однаковій активності - про оптимальної концентрації в живильному середовищі. Відбір проб проводиться в сонячну погоду при температурі повітря не вище + 35-37 ° С. Проби листя відбираються в поліетиленові пакети. Термін доставки листя для аналізу повинен бути по можливості коротким - не більше 30-40 хв. Однак, при зберіганні проб в холодильнику при температурі + 5-6 ° С, він може бути збільшений до 2-3 годин. Проби беруть у 8-10 годин ранку або після 15 годин дня. Для аналізу використовують 3-4-й лист (зверху) дорослих рослин або цілком молоді рослини. У випадку, коли важко визначити 3-4-й лист відбирають молоді, незагрубівші добре освітлювані листя. У середню пробу відбирають рослини найбільш характерні для досліджуваної площі. Якщо на полі є ділянки, де рослини по виду різко відрізняються від інших, щоб з'ясувати причину цього явища, необхідно взяти проби окремо як з цих плям, так і з іншої частини поля. Середню пробу беруть у картоплі, буряка, томатів, капусти, кукурудзи не менше ніж з 20 рослин, по одному листу з кожного, у зернових культур і трав з 50-100 рослин, також по одному листу з рослини.
Сховати
Детальніше
Аналіз грунту
Портативна лабораторія «Агровектор» дозволяє визначити зміст основних елементів живлення в грунті (азот, фосфор, калій і сірка) необхідних для росту і розвитку рослин. Окремо проводимо аналіз на кислотність (рН) і засоленість (Ес) грунту.
Необхідно пам'ятати, що саме через грунт, людина найбільше впливає на рослину. За результатами аналізу можна точно розрахувати необхідну кількість добрив індивідуально для кожної культури і кожного поля. Що дозволяє економити на добривах і підвищувати врожайність культур, створювати оптимальний режим харчування рослин, контролювати стан грунту, піклуватися про довкілля. Все це дозволяє підвищити рентабельність господарства. Відбір проб проводиться восени після збирання попередника і до внесення добрив і меліорантів. Відбирають буром, якщо бура немає, відбір проводять лопатою по самою довжиною стороні лопати, на глибину оранки. З кожної ділянки відбирають кілька зразків, змішують їх і таким чином отримують усереднену пробу. Але й усереднена проба формується, враховуючи розміри ділянки та її рельєф. Для польових культур, вирощуваних на рівній місцевості, одна усереднена проба відбирається з 30 га. На пересіченій місцевості зразки відбираються окремо в зниженнях рельєфу і на схилах. Для зрошуваних культур норма відбору: 1 усереднена проба з 10 га, для овочів на крапельному зрошенні - з 2,5-3 га. Найчастіше точкові проби відбирають методом «Конверта по діагоналі», який є найбільш поширеним способом відбору.
Сховати
Детальніше

Збільшення врожаю та його якості

Схожість і енергія насіння
Перевірка посівного матеріалу на якість і кількість (%) рослин які зійдуть.
Дуже важливий аналіз, дозволяє перед посівом будь-якої культури перевірити її на схожість, ймовірність її зійти на поле. Результатом аналізу є рекомендація сіяти в полі або висівати насіння в касети.
50 грн
Сховати
Детальніше
Тканинна діагностика живлення рослини
Тест-аналіз (тривалість 5 хв.) на наявність у рослині азоту, фосфору, калію.
Люди, підживлюють рослини, періодично вносячи добрива, хочуть знати, наскільки ефективні їх дії, тест допомагає визначити чи потрібно збільшити норму, годувати частіше або змінити препарат. Дуже затребуваний і популярний аналіз. Кислотність і засоленість води і ґрунту - перевірка придатності ґрунту для посадки тієї чи іншої культури і придатності води для поливу. За результатами аналізу агроном дає рекомендації для відновлення правильного живлення і поливу рослини.
30 грн
Сховати
Детальніше
Перевірка готової продукції на наявність нітратів і сухих речовин
Затребуваний аналіз готової продукції, яка йде на продаж на ринок або супермаркети.
Видається документ на наявність нітратів і сухих речовин, що дає право реалізовувати продукцію.
50 грн
Сховати
Детальніше

Вимірювальна лабораторія Фермерського господарства «Владам» атестована на право проведення вимірювань у сфері поширення державного метрологічного нагляду Свідоцтво атестації № РН-0098/2015 (від 25 вересня  2015року, дійсний до 25 вересня 2020 року)

* Результати аналізу надаються в друкованому вигляді та завіряються печаткою лабораторії.
Чекаємо на Вас!

Завантажити прайс-лист агроцентру.

Замовити послуги або отримати консультацію можна за телефоном: (050) 493-31- 41

email: agrocentr.vladam@gmail.com

Графік роботи: пн-пт з 8.00 до 17.00.

 

 

 

Замовити консультацію