Насіння томатів

П'ЄТРАРОССА F1

Залишіть відгук про цей товар першими

1 485 грн

SKU: 939

Відсутній на складі

Призначення. Для комбайнового збирання. Для цільноплідного консервування, переробки та свіжого ринку.
Якість плода. 70 - 80 г.  М'ясисті, цукристі. Висока однорідність плодів за розміром і формою. Дуже солодкий (BRIX в середньому 5,5-6,0%).
Рослина. Компактна, відмінно прикриває плоди. Добре відділяється від плодоніжки.
Особливості. Висока стійкість до хвороб. Дуже щільний. Унікальний темно-червоний колір. Транспортабельний і добре зберігається. Відмінний смак. Стійкість.  HR: Va:0 / Vd:0 / Fol: 0,1/ Pst. Толерантність IR: Ma / Mi / Mj.


ТЕХНОЛОГІЯ ВИРОЩУВАННЯ

Опис

Деталі

П'ЄТРАРОССА F1 Середньоранній урожайний гібрид томата

№1 для збору в серпні-вересні і до морозів. Термін дозрівання -115-120 днів. Насіння томата перетворюється на зелені рослини, які зберігають свій колір від початку і до самого кінця вегетації. Рослина компактна, відмінно прикриває плоди, які добре відділяються від плодоніжки. Томати однорідні за розміром і формою. Плоди м'ясисті масою 70-80 г. Стінка плоду товста, в середині цукристий. Томати мають чудовий насичений червоний колір і відмінний солодкий смак (BRIX в середньому 5,5-6,0%). Овоч підходить для комбайнового збирання. Гібрид відрізняється смаковими якостями, високою врожайністю, відмінною транспортабельністю, може зберігатися місяць без втрати якості. Використовується для консервування цілими, переробки та для реалізації на свіжому ринку. Гібрид дуже стійкий і витривалий до хвороб. Для цього томата характерний концентрований високий урожай. Чудова стійкість до захворювань, щільність плодів і унікальний темно-червоний колір – ось головні переваги П'єтра Росса F1!

Стійкість HR: Va:0 / Vd:0 (вертицильозне в'янення) / Fol: 0,1(фузаріозне в'янення томату, раси 0,1,2)/ Pst (бактеріальна плямистість).
Толерантність IR: Ma / Mi / Mj (мелойдогіноз - галова нематода).

В рамках рубрики "Зелена ділянка" вийшов один з чотирьох сюжетів, присвячених вирощуванню овочів. У першій передачі говорили про томатах і їх висадку у відкритий грунт. У центрі уваги гібрид від "Clause" томат П'єтраросса F1.

Характеристики

Додаткова інформація

Созревание (от всхождения / от посадки дн.) средне-ранний (115/75)
Созревание (дн.) Ні
Уборка ручная / механ.
Густота (раст./га) 28000-32000
Густота (раст./м2) Ні
Форма плода овальная
Вес плода, г 70-80
Цвет плода ярко-красный
Сухих веществ 5,5-6
Плотность плода Ні
Лежание, транспортабельность высокая
Дружность, созревания высокая
Потенциальная урожайность, т/га 140
Стойкость HR: V/Fol:1,2,3; IR: TSW / M

Теги

Теги товарів

Використовуйте пробіли для розділення тегів. Для фраз використовуйте одиничні лапки (') .

Рекомендовані послуги

Залишіть відгук про цей товар першими

Напишіть власний відгук

Замовити консультацію