Каталог насіння

МАЙБАХ F1

Залишіть відгук про цей товар першими

631 грн

SKU: 1074

Є в наявності

Призначення. Для отримання найпершої продукції в теплицях, під агроволокном, під плівковими укриттями. Для свіжого ринку.
Терміни дозрівання. Ультраранній (50-55 днів).
Якість плода. 1,0-1,2 кг. Однорідні, округлі, щільні, білосніжні.
Рослина. Висока сила росту. Потужна коренева система. Середній габітус. Листя добре вкриває і захищає голівку. Несприятливі погодні умови переносить без відхилень.
Особливості. Чудова якість! Висока дружність дає можливість швидко зібрати врожай.
Loading...

* Обов'язкові поля

Опис

Деталі

МАЙБАХ F1 Ультраранній гібрид цвітної капусти, створений на основі ЦЧС.

Дозріває в кінці квітня – початку травня під укриттями за 50-55 днів після пересадки. Плоди однорідні, округлі, щільні, білосніжні. Середня маса – 1,0-1,2 кг. Рослини мають середній габітус, світло-зелене листя, яке добре вкриває і захищає капустину від сонячних опіків. Коренева система потужна, сила росту – висока. Плоди підходять для свіжого ринку. Насіння цвітної капусти можна вирощувати у весняних плівкових укриттях і у відкритому ґрунті. Несприятливі погодні умови рослина переносить без відхилень у рості й розвитку. Висока дружність дозрівання дає можливість швидко зібрати врожай. Майбах F1 відрізняється чудовою якістю як для ультраранньої продукції. Насіння цвітної капусти, як і сам овоч, адаптовані до українських реалій весняних стресів. Ультрарання цвітна капуста Майбах F1 із плівкової теплиці тунельного типу без підігріву вирощувалася у фермерському господарстві Бобіти Юрія Васильовича в с. Заріччя Іршавського району Закарпатської обл. Інформація станом на 28 квітня 20014 р.: «Вага: 0,8-1,2 кг. Ціна реалізації: 24 грн. за 1 кг. Оцінка фермера: Потужна цвітна капуста, рання, має сильну кореневу систему, швидко формує біле суцвіття навіть на заражених килою капусти територіях. Продав 4 ящики і заробив стільки, скільки сусід заробив, коли продав півмікроавтобуса білокачанної ультраранньої капусти, ціна якої була 2,5 грн. за 1 кг. Насіння цвітної капусти на розсаду сіяли значно пізніше білокачанної. У деяких фермерів була яровизація і Майбах F1 кинув бічні пасинки, хто їх не обірвав – мав додатковий, але трохи пізніше, якісний урожай ».

Характеристики

Додаткова інформація

Созревание (дн.) ультраранний (50-55)
Сезон собирания ранняя весна
Тип выращивания ОГ / ЗГ
Густота (раст./га) 30000-40000
Цвет белоснежный
Вес головки, кг 1-1,2
Потенциальная урожайность, т/га 40

Теги

Теги товарів

Використовуйте пробіли для розділення тегів. Для фраз використовуйте одиничні лапки (') .

Рекомендовані послуги

Залишіть відгук про цей товар першими

Напишіть власний відгук

Замовити консультацію