Агролабораторія

Кислотність грунту

Залишіть відгук про цей товар першими

237 грн

SKU: 1541

Є в наявності

Кислотність грунту необхідно обов'язково враховувати при виборі ділянки для посіву та посадки рослин.

Опис

Деталі

Одним з показників родючості грунту є кислотність. Кислотність грунту необхідно обов'язково враховувати при виборі ділянки для посіву та посадки рослин.

Грунт - це структура, здатна задовольняти потребу рослин в елементах живлення, вологи і повітрі, а також забезпечити їх нормальними умовами життєдіяльності.
Щоб визначити кислотність грунтів, представники сільськогосподарської сфери звертаються за допомогою до фахівців. Для отримання стабільних урожаїв слід контролювати показник кислотності.


Отримуйте високий урожай культур, вимірюючи кислотність грунтів!
Кислотність грунту впливає на доступність елементів живлення. Для багатьох рослин оптимальною кислотністю є pH від 6,5 до 7,5.В цьому діапазоні елементи живлення максимально доступні.
Знаючи кислотність грунту, можна її регулювати. Професійні лабораторії пропонують послуги з вимірювання кислотності грунту і кваліфіковану консультацію з приводу правильного регулювання рівня pH.
Вартість аналізу кислотності грунту з подальшими рекомендаціями агронома компанії є оптимальною і виправданою. Для тих, хто хоче підвищити рентабельність свого фермерського господарства, рекомендуємо звертатися тільки в перевірені і спеціалізовані лабораторії.

Теги

Теги товарів

Використовуйте пробіли для розділення тегів. Для фраз використовуйте одиничні лапки (') .

Рекомендовані послуги

Залишіть відгук про цей товар першими

Напишіть власний відгук

Замовити консультацію