Компанія "АгріСол" заснована в 2002 р.

      Спеціалізація - продаж високоякісних мінеральних добрив, регуляторів росту, а також субстрату Гродан для вирощування овочів і квітів. Офіс нашої компанії знаходиться в Києві, добрива поставляються зі складу в м.Умань. Поставка мінеральної вати Гродан здійснюється прямо до клієнта. На сьогоднішній момент ми є, мабуть, єдиною компанією в Україну поставляє весь спектр професійних добрив та стимуляторів росту. Нам вдалося об'єднати лідерів виробництва спеціальних добрив, що гарантує нашим клієнтам доступ до найкращих продуктів, якими користуються професіонали у всьому світі.

Більш докладно з продукцією компанії Ви можете ознайомитися на офіційному сайті:
http://agrisol.com.ua

 

 

Сакура - современные удобрения

Компанія «САКУРА ЮКРЕЙН» поставляє сучасні високоякісні добрива.

Добрива Фолік виготовлено німецькою компанією "Проферт технолоджі Гмбх" і поставлено в Україну компанією "Проферт Польска". Інноваційність цих сучасних добрив для листкового живлення в подрібненності елементів живлення, які в них знаходяться, до дуже маленьких розмірів - наночасток.

Козир - рідке добриво з природним фунгіцидом системної дії. Універсальне рідке добриво для листового і кореневого підживлення, стимулює захисну систему рослин до індукції та акумуляції в клітинах натуральних захисних тіл - фітоалексинів. Також зміцнює структуру оболонки і стінки клітин, завдяки чому вони створюють кращий фізичний бар'єр для проникнення патогенів.

http://sakuraukraine.com

Замовити консультацію