Насіння томатів

ФЕНДА F1

932 грн

SKU: 951

Є в наявності

Призначення. Всесезонний. Для плівкових теплиць (обігрів, без обігріву). Для вирощування в ВГ (кілки, підв’язка). Якість плода. 200 г. РОЖЕВИЙ! Солодкий і цукристий. Без зеленої плями. Пружні. Щільні і стійкі до розтріскування. Рослина. Дуже потужна, сильна, добре розвинена. Міжвузля короткі. Першу китицю закладає на 5 листку. На кожній кисті по 5-6 плодів дуже високої якості! При висоті 2 м – мін. 10 китиць. Особливості. Високі смакові якості. Рослина відрізняється дуже високою врожайністю. Полігенна стійкість проти фітофторозу у відкритому ґрунті. Стійкість. HR: Tm / V / Fol / For / Ff: A, B, C, D, E.


ТЕХНОЛОГІЯ ВИРОЩУВАННЯ

Loading...

* Обов'язкові поля

Опис

Деталі

ФЕНДА F1 Перший рожевий томат в асортименті «Clause»!

Це ранній і великий томат. Дуже витривалий. Підходить для вирощування як з весни на літо, так і з літа на осінь у другому обороті. Рослина дуже потужна, сильна, добре розвинена. Міжвузля у неї короткі, першу китицю закладає на 5 листку. На кожному гроні по 5-6 плодів дуже високої якості! При висоті рослини 2 м формується мінімум 10 китиць. Насіння рожевого томата відрізняються дуже високою врожайністю, і при дотриманні агротехнології можуть давати 25 кг/м2! Плоди середньою вагою 200 г., без зеленої плями, пружні. Однією з особливостей цього томата є щільність плодів і стійкість до розтріскування, але головне – високі смакові якості. Сорт солодкий і цукристий! Універсальний у використанні. Томати можна перевозити на далекі відстані без втрат. Протягом останніх двох сезонів насіння рожевого томата в тепличних господарствах України показало дуже хороші результати і високу стійкість до захворювань. Насіння томата Фенда F1 у Вас в руках – це правильний шлях до успіху! HR: Tm / V / Fol / For / Ff: A, B, C, D, E. Досвід вирощування томата Фенда F1 у фермерському господарстві Гавеловського С.Б. (Запорізька обл.)

Характеристики

Додаткова інформація

Созревание (от всхождения / от посадки дн.) Ні
Созревание (дн.) ранний (60-65)
Уборка Ні
Густота (раст./га) Ні
Густота (раст./м2) 3,5
Форма плода округлая
Вес плода, г 200
Цвет плода Ні
Сухих веществ Ні
Плотность плода средняя
Лежание, транспортабельность Ні
Дружность, созревания Ні
Потенциальная урожайность, т/га Ні
Стойкость HR: Tm / V / Fol / For / Ff: A, B, C, D, E.

Теги

Теги товарів

Використовуйте пробіли для розділення тегів. Для фраз використовуйте одиничні лапки (') .

Рекомендовані послуги

Відгуки (1)

  1. Фенда F1 - ранний гибрид.

    By ФХ Гавеловский Сергей Борисович 28 жовт., 2014

    с.Нововодяное, Каменко-Днепровского района, Запорожской области: " К 21 маю 2012 г. Фенда F1 порадовала первыми спелыми помидорчиками, радости не было предела – плоды получились сладкие, вкусные с сахарной мякотью и тонкой нежной кожицей, но при этом необычайно плотные и тяжёлые, как минимум 250 г! Дозревание плодов происходит очень быстро, поэтому приходилось собирать урожай по 2-3 раза в неделю, но это приятно, когда знаешь, что на твой товар всегда найдётся покупатель!<br>Решили посадить Фенда F1 на второй оборот. Осенняя Фенда вышла просто супер, - ещё более насыщенный цвет, выровненная поверхность без каких-либо делений на дольки, абсолютно одинаковые по соотношению и размеру кисти от первой до пятой".

Напишіть власний відгук

Замовити консультацію