На початку березня спільно з фахівцями ТОВ «Владам-Юг» Сергієм Мельником (регіональним менеджером по Запорізькій області) і Анваром Елібаевим (агрономом-сортовипробувачем) ми відвідали овочівників нашого району (Кам'янко-Дніпровська, Запорізька область), які віддали перевагу насінню компанії «Clause».

Компанія «ВЛАДАМ» - цілісний аграрний комплекс на півдні України, який включає в себе і імпорт з Франції високоякісного насіння «Clause», підрозділом якого є ТОВ «Владам-Юг». Для того, щоб показники врожайності на полях овочівників досягли максимальної позначки, співробітники компанії апробують насіння «Clause» на полях Фермерського господарства «Владам» в Миколаївській області, а також тестують посівний матеріал на фермерських полях по всій Україні: відбирають гібриди та сорти, які ідеально підходять для вирощування в умовах українського клімату: пропонують своїм замовникам тільки найурожайніше і стресостійке насіння.

Завдяки високій якості насіння і уважному ставленню до своїх клієнтів, компанія «Владам-Юг» має високий рівень довіри у овочівників!

Насіння «Clause» - це якість, яка доступна кожному!

odin

Марина і Сергій Рибалко з Кам'янки-Дніпровської співпрацюють з компанією «Владам-Юг» з 2011 року. За цей час випробували багато різних гібридів французької селекції. Всі гібриди подобаються. У минулому році випробували на своїй ділянці томат Айдар F1, і в цьому році, посадили його теж. Насіння зійшли дружно, на 4-5 день. Насіння, звичайно ж, не обробляли, так як воно вже йде готове до посіву. Розсаду розпікували 20 січня. Як запевнили нас господарі: на ринку на Айдар F1 покупець звертає особливу увагу. Пакували цей томат гронами, тобто з куща зрізали кисть повністю. У минулому році випробували його на подовжений оборот. Останні кисті зрізали в жовтні для себе на консервацію. Марина продемонструвала останні томати, які вже пішли в консервацію.

На ринку на цей томат відразу ж знайшовся свій покупець. Оскільки плоди красивої перцевідної форми, з чарівним «носиком», всі хто бачив, одразу ж захоплювалися.

tri

Подружжя Рибалки почали торгувати томатами Айдар F1 за ціною 35 грн. за 1 кг і закінчили по 18 грн. за кг, коли інші томати у багатьох вже були по 8-9 грн за кг. "Вони надзвичайно гарні", - запевняє Сергій Рибалко.

- Нам сподобалося, що ми з Айдаром F1 ніколи не стояли довго на ринку, продається швидко і клієнти просять ще. Урожайність у цього томата класна. Вирощували в одну голову.

"А для експерименту кілька штук залишили в дві голови", - ділиться результатами свого експерименту Марина: "Плід був трохи менше, але різниця непомітна. Ці томати не хворіли. На кисті від 7 до 12 штук плодів, вагою від 110 г до 120 г кожен. Він не дрібніє, для нього немає різниці, верхня кисть або нижня.

Розповідає Сергій Рибалко:
- Коли пакували, зрізав гронами, і щоб кисть красива була - два нижніх плода зрізав, вони трохи не встигали дозрівати. Я  їх в теплиці складав і вони там дозрівали, і потім їх теж реалізовував.

Підфарбовував препаратами Агростих і Світ. Мені казали, що потрібно було давати подвійну норму і тоді вже повністю вся кисть була б дозріла. Ці препарати кущ не псують, тим більше що ми працювали строго по кисті.

А також ми садили Афен F1, теж дуже сподобався. Але зробили ставку на Айдар F1.

pyat

Пробували садити томат Сарра F1 (супер біф) - плід у неї ребристий і «з носиком». Для транспортування його потрібно викладати в один ряд. Сарра F1 у нас був самий ранній, незважаючи на масу плоду. Смакові якості у нього чудові. На кисті зав'язує 3-4 плоди із середньою вагою 350 грам (не рідкість плоди> 800 грам).

Випробували близько 15 найменувань гібридів «Владам-Юг», в тому числі пробували і номерні.

Щодо гібрида Айдар F1 подружжя Рибалки відзначили, що всередині плоду камери щільні. Пасинків на кущу трохи. Він добре сам формується.
Анвар Елібаев розповів, що гібрид Айдар F1 ранній томат і всі, хто брав його в минулому році, в цьому переконалися, і в 2016 році посадили його раніше. Всі розуміють, що це перша копійка, як кажуть, перший заробіток, і він найбільш цінний, а перші томати завжди йдуть дорожче. З огляду на те, що зараз у багатьох проблеми з опаленням і багато хто боїться ризикувати, вибирають томати, які можна використовувати в подовженому обороті - один з таких якраз і є Айдар F1.

Марина Рибалко розповідала, як запилювати томати Айдар F1:

- У нього кисть довга, красива і трохи незвичайна, працювати з ним було цікаво. У спеку його краще обприскувати, ніж поливати, тобто, краще давати листкові підживлення, а не під корінь через крапельне. І ще Айдар F1 дуже стійкий до багатьох стресів і захворювань. Він не піддається ніякій гнилі.

Сергій Мельник з досвіду інших овочівників рекомендує: "Формувати Айдар F1 краще за 7 кистей, тим більше, що кожна реально важить більше одного кілограма. Загалом, виходить відмінна маса врожаю.« Родзинкою »томата Айдара F1 є його«носик». Звичайно ж, при запиленні джмелями він у кожного плода однаковий, але багато овочівники і штучно домагаються таких же результатів, головне не передозувати препарат для запилення.

Айдар F1 призначений для вирощування в плівкових теплицях і у відкритому грунті. Плоди перцевідної форми або ще їх в народі називають «вершки», вагою по 140 -160 г,  іноді при відмінній підгодівлі можуть важити і до 200 г. Колір плоду яскраво-червоний, дуже щільний і має справжній аромат томата. На смак - дуже солодкий.

Рослина генеративно-вегетативне. На кожен метр стебла формує в середньому 3,5 кисті. Завдяки своїм особливостям плодоношення - врожайність завжди вражає. Має широкий спектр устойчивостей HR: ToMV / Va: 0, Vd: 0 / Fol: 0,1; IR: Ma, Mi, Mj ".

shest

Марія Андріївна Петрова з Великої Знам'янки також садить томат Айдар F1 і він їй дуже подобається. У минулому році, у другому обороті вирощувала перцевідний Айдар F1 і рожевий Ханні Мун F1, який теж її вразив. Дуже довго плодоносив томат Супернова F1, у нього гарні великі плоди з оригінальним красивим «носиком». Фахівці компанії «Владам-Юг» розповіли Марії Андріївні про нові томати, дали рекомендації по кожному гібриду, про нюанси і технології вирощування, як підгодовувати, щоб не перегодувати. І рекомендували обов'язково робити правильну санітарну зачистку балаганів після кожного обороту. Про томат Сарра F1 Марія Андріївна розповіла наступне:

- Його можна вирощувати цілий рік. Він прекрасно росте як в плівкових теплицях (з обігрівом і без), так і у відкритому грунті. Плоди величезних розмірів - справжній Супер Біф - вага від 350 - до 600 грам. Томат володіє смаком з далекого дитинства, дуже солодкий! До того ж плід щільний, насичено червоного кольору.

Важливо відзначити, незважаючи на крупність плода і наявність «носика» він не лопається. Сарра F1 - гідний томат, толерантний до весняних заморозків і спокійно переносить перепади температур. Це високопродуктивний дуже урожайний гібрид. Завдяки своїй ексклюзивності, смаковим якостям і формі - він просто унікальний.

chetire

Випробувала вона і гібрид Супернова F1 - томат детермінантний, форма плода - округла з «носиком», супер ранній (55-60 днів). Спеціально призначений для ультрараннього збору. Реально це суперранній біф-томат. Плоди вагою по 250 грам і більше, дуже щільні і тому прекрасно транспортуються на далекі відстані. Сам плід багатокамерний і досить солодкий на смак. Рослина генеративна, добре відгукується на позакореневе підживлення. Це томат, в якому вдалося об'єднати ранньостиглість, високу якість плоду і транспортабельність.

O гібриді Ханні Мун F1 М.А. Петрова також має свою думку:
- Це індетермінатний супер ранній томат (65 днів), плоди вагою по 200-220 г. Що цікаво, цей гібрид адаптований до вирощування в різних регіонах. Незвичайно рожевий колір. Плоди круглої форми, щільні і в той же час дуже соковиті, м'ясисті і дуже смачні. Плоди, коли наливаються, вирівняні на всіх кистях, однакові за формою і кольором. І головне, без зеленої плями біля плодоніжки.

sem

Рослина збалансована. Має короткі міжвузля. Перша кисть формується над 5 листком, наступні - через 2-3 листка. На одній руці 4-5 плода. Кущ томата Ханні Мун F1 високопродуктивний. Характерна особливість - висока толерантність. Відмінна здатність зав'язувати в умовах підвищених і знижених температур. Добре транспортується завдяки своїй щільності. Дуже стійкий гібрид до фітофторозу.

Вирощувала Марія Андріївна в минулому році і Хилму F1 - томат, який можна вирощувати в будь-який час року. Він себе чудово почуває, як у відкритому грунті, так і в плівкових теплицях з обігрівом. Плоди вагою по 25 г і більше, в діаметрі до 30 мм, круглої форми на кисті до 16 плодів, які дружно дозрівають. Короткі міжвузля і дуже потужна коренева система.

deyat

Завдяки селекції з «диких форм», має неперевершений набір стійкості, що гарантує стабільно високий урожай протягом усього періоду вегетації. Ексклюзивний томат, який краще реалізовувати кистями. У плодах високий вміст цукру і тому у них прекрасний солодкий смак. Природно Хилма F1 дуже стійка і не піддається цілому ряду відомих, для томатів, захворювань.

vosem

Томат Афен F1 припав до душі жительці села Водяне Любові Дмитрівні. Два роки тому вона вже садила цей гібрид і була дуже задоволена. Потім перейшла на жовті томати. Але оскільки жовті йшли в основному на Росію, а цього року не виключені проблеми з доставкою і, можливо, не буде скупника, вона перейшла на рожеві томати Афен F1, який їй вже знайом. Посіяли його 22 грудня і він дружно зійшов на 4-5 день. Уже попікіровали. Любов Дмитрівна розповідає, що збирали його через день, головне, щоб плоди були досить бурі.

dva

Томат Афен F1 - ультраранній індетермінатний гібрид. На кущах добре розвинене листя і пагони. Листовий апарат, завдяки гарній розвиненості, відмінно захищає продукцію від сонячних опіків. Урожайність підвищена. Плоди Афен F1 середні, яскраво-рожеві. Не мають зеленої плями біля плодоніжки. Відрізняються гладкістю шкірки і привабливою формою. Крім того, цей сорт відрізняється дружність дозрівання. Тобто, плоди по всій ділянці дозрівають майже одночасно. На 60-70 день можна починати масову збірку.

Рослина компактна, генеративного типу. Підходить для весняного, продовженого і осіннього оборотів. Добре транспортується. Немає зеленої плями біля плодоніжки, неперевершене поєднання смаку і транспортабельності. Кущі Афен F1 стійкі до різних шкідників і бактерій, наприклад до вертіціллезу, нематоди, вірусу бронзовості томата і фузаріозу.

Вікторія Кнітель з Дніпровка також віддає перевагу томатам компанії «Владам-Юг». Її підкорив гібрид Афен F1. Вона його в минулому році вирощувала і не пошкодувала. Як розповіла нам Вікторія:
- Це ранньостиглий томат, економічно вигідний. На 23 сотки городу, які під опаленням, дві теплиці і, природно, будинок. Ми використовували в минулому році не більше 10 тонн вугілля і при цьому його не бракувало. Цей гібрид не сильно вегетує, він в міру облиственний. Звичайно, він вимогливий до кальцієвого харчування. Добре відгукується на листяні підгодівлі і кореневі теж. При вивезенні на трасу ці плоди відразу знаходять свого шанувальника, або вірніше, покупець бачить тільки його, тому з ним довго не доводиться стояти. Це яскраво-малинові плоди з неймовірним смаком. Хто хоч один раз пробував Афен F1, навряд чи зможе спокуситися на інший томат. Цей гібрид своє народження отримав в Узбекистані, де клімат близький до нашого, і де є такі ж перепади температур. Так що генетично він здатний спокійно переносити стреси у вигляді перепадів - вночі холодно, а вдень жарко, від заморозків вночі до яскравого сонця вдень. В цьому році вже 4 січня посіяли Афен F1, вже попікіровали.

І потрібно сказати, що багато сіялись раніше, як і в минулому році, але цей тиждень - це витрати на опалення та інші витрати, тому майже десять днів економії. Це здорово!

odinnadcat          desat

Сергій Щербатюк з Водяного в минулому році спробував за порадою Анвара Елібаєва посадити на другий оборот перець Карісма F1 і Геркулес F1. І залишився дуже задоволений. Висадив перці в кінці липня, зробив 4-5 вибірок, потім зібрав їх на дозрівання. Починав торгувати перцями по 10 грн. і закінчив за ціною 55 грн. за кілограм. Рекомендації по технології вирощування йому розповів агроном-сортовипробувач. Звичайно ж, перець, як і будь-який овоч, вимагає певного догляду, тут важливі режими поливів, і підгодівлі. В якості мульчі в минулому році Сергій використовував солому, в цьому році буде класти агроволокно. У цьому сезоні теж на другий оборот буде садити перець Геркулес F1. На думку Сергія:
- У нього і врожайність більша і вага плоду солідніша. Були перці і по 500 грам, а від 250 до 400 г - це вже як стандарт. Як зазначив Сергій Червятюк: "На другий оборот краще висадити на початку липня. І не забути притенить балаган під час яскравого сонця. Геркулес F1 - суперранній перець. Його на 75 день можна збирати. Вага плода за інструкцією 220 - 250 г, товщина стінки до 1 см, а в реальності і вага більше був і стінка товщі. Дуже солодкий на смак. Геркулес F1 добре себе почуває як у відкритому, так і в закритому грунті ".
Компанія «Владам-Юг» є офіційним дистриб'ютором виробника насіння «Clause», що дозволяє надавати клієнтам якісну продукцію за лояльно низькими цінами. Співробітники вклали всі свої зусилля, щоб відібрати найкращі насіння, відповідні кліматичних умов України. Тому «Владам-Юг» гарантує з усією відповідальністю високу врожайність насіння, їх чудові зовнішні і смакові характеристики.
Для «Владам-Юг» вкрай важливо, щоб насіння дали саме той результат, який і обіцяний городникам. Тому відносини з клієнтами на відвантаження товару не закінчуються. Досвідчені і висококваліфіковані фахівці «Владам-Юг» завжди нададуть вам консультацію з вирощування тих чи інших овочів.