Овочі стали важливою частиною раціону харчування кожної людини. Без них важко уявити собі смачну трапезу, їх можна виявити в холодильнику кожної родини.


Для вирощування овочів необхідні насіння ціни, на які зростають з кожним роком.
Здоровий спосіб життя і спорт набирають все більше популярності з кожним роком, а для такого способу життя необхідно правильно розподіляти свій раціон, в якому в обов'язково порядку мають бути присутніми овочі. Але ціни на насіння не завжди радують навіть звичайного городника.


Існує кілька варіантів покупки насіння:


  • купити насіння на ринку (можна знайти у великому асортименті насіння ціни, на які будуть не високими);придбати насіння в спеціалізованому магазині (більш якісна продукція, а й ціни на насіння відповідні);
  • Замовити через Інтернет- магазин насіння (дуже зручно по всіх параметрах, насіння ціни, на які більш ніж доступні, асортимент найширший, доставка прямо на будинок);

Тепер більш докладно про плюси і мінуси кожного з методів.


Насіння на ринку


Купити насіння на ринку у « бабусі- бабусі». Плюсом є близьке розташування ринку до будинку і насіння, які хоч і простенькі, але зате перевірені часом.

Ціни на насіння дешевші, ніж у магазині. Однак таке насіння можуть бути не свіжими і не з якісних овочів, можуть йти кілька сортів упереміш, не дотримуватися калібрування і на ринку важко знайти насіння гібридів.


Насіння в спеціалізованому магазині насіння

 Спеціалізірованний магазин з продажу насіння, більш зручний варіант, проте він може бути розташований далеко від будинку, що не дуже зручно у великих містах. Усе насіння в таких магазинах розфасовані в спеціальні пакетики з безліччю інформації на них. На упаковці вказано термін придатності. У спеціалізованих магазинах в обширному асортименті представлено насіння ціни, на які трохи вище ринкових.

Мінусом є складність вибору між широким асортиментом товару.


Інтернет-магазин насіння


Замовити насіння через Інтернет досить зручний варіант, особливо якщо у Вас проблеми з вільним часом.

Ціни на насіння в таких магазинах такі ж, як і вцени на насіння спеціалізованих, а іноді навіть дешевше. Але при цьому Вам не потрібно виходити з дому чи офісу, їхати на інший кінець міста, для того щоб вибрати, а потім їхати, для того щоб купити або підібрати що-небудь ще. У нас ви також як і в інтернет -магазині можете замовити сподобалися Вам насіння навіть з дачі і отримати їх доставкою. При цьому, як Ви розумієте, не потрібно нікуди їхати. Ви елементарно економите на витратах на дорогу, перевезення.

Це дуже зручно і для оптових споживачів, для цього Вам достатньо зв'язатися з нашим менеджером і уточнити всі Ваші питання. У нас ви зможете підібрати високоякісне насіння ціни, на які порадують як оптового, так і роздрібного покупця.

Оформляючи дане замовлення, необхідно ознайомиться з термінами доставки, а також можливостями оплати необхідної продукції.