02 вересня 2017 року відбувся черговий захід компанії "Владам-Юг" - "Рекордний врожай з томатом П'єтра Роса F1".

Спочатку, ми поставили перед собою мету вийти на рекордну врожайність на даному гібриді і увійти в Книгу рекордів України. В рамках даного проекту, нашими основними партнерами виступили компанії: Mivena - виробник "розумних" добрив для сільськогосподарських культур, і "Самміт-Агро Юкрейн".

На початку травня 2017 року, на базі фермерського господарства Тимура Алієва, був проведений прямий посів томата П'єтра Роса F1, за схемою 1.4 х 0.25. Ми пройшли з цим гібридом дуже кліматично непросту весну 2017 року і незважаючи на багато складнощів ми досягли рекордних показників.

Представники преси та Реєстру рекордів України зафіксували середній показник врожайності 5.64 кг з одного куща.

Дана подія в черговий раз підкреслює якість і високий потенціал селекційного матеріалу від французького бренду Clause.

Офіційний коментар компанії Сlause про рекорд: "У той же час, хочемо повідомити, що сорт П'єтраросса є лідером наших продажів в Євросоюзі, а також в деяких інших країнах.
 
В Італії це сорт №1 для переробки. В Італії цей сорт зареєстрований під ім'ям "Sano, Duro, Rosso". Сорт стає все більш і більш популярним серед фермерів для вирощування і для переробки. Це універсальний сорт, який показує відмінні результати на різних континентах.
 
Результати в Україні, отримані Вашою командою в Херсоні, є яскравим підтвердженням високої врожайності даного сорту."