29 листопада 2015 року в клубі села Маяки Біляївського району Одеської області проходив семінар, присвячений розвитку агрономії Одеського регіону. Організатором семінару за підтримки голови сільради виступила приватний підприємець Олена Каунець (магазин «Агролюкс»). Реєстрація учасників почалася в 10:00 ранку і від самого початку відкриття було зрозуміло, що даний агро семінар і продаж насіння за акційними цінами викличе величезний інтерес у набагато більшого числа фермерів, ніж очікувалося. За торговими столами в холі йшов жвавий продаж насіння,а також проходили консультації выд фахівців «Агро Люкса», і тих, які представляли фірми «Клоз»(Франція) і «Сакура Юкрейн», (фахівці компанії «Владам-Юг»), «Сіменіс» (Голандія), «Юкселл» (Туреччина), «Енза Заден» (Голандія), Цент Біотехніка (Одеса), «Кішонський» (Запоріжжя), а поруч були організовані столи, де кожен відвідувач міг випити каву або чай із солодощами.
 
        Зареєстрований 261 учасник після покупок насіння і спілкування зайшли в зал клубу, де і проходив семінар з фахівцями компаній. Від компанії «Владам-Юг» виступили Сергій Футей - регіональний менеджер, Олена Кубай - завідуюча Агроцентр та Зиновія Єлинська - агроном консультант. Сергій Футей представив фермерам Одеської області новинки компанії «Клоз» для закритого грунту, характеристики та переваги ранніх гібридів капусти, високорослих томатів, перцю, які популярні в даному регіоні. Потім виступила Олена Кубай, яка провела аналіз основний проблем, які були у фермерів у сезоні 2015 року при вирощуванні перцю і томатів. А Зиновія Єлинська, яка має 20-ти-річний досвід провідного агронома, розповіла про те, як на практиці попереджати і запобігати захворювання рослин і за допомогою яких препаратів. Всі присутні фермери активно брали участь у семінарі, ставлячи питання і конспектуючи лекцію фахівців.
 
   Родзинкою семінару став розіграш організатором Оленою Каунець та її донькою цінних призів для фермерів. Серед призів були: насіннєвий матеріал компаній виробників, обприскувачі, стрічка крапельного зрошення, агроволокно, соки ТМ «Владам», футболки та сумки. Компанія «Владам-Юг» виділила 5 комплектів призів (4 овочевих соки, ємністю 1,85 л ТМ «Владам» і насіння ексклюзивних новинок томатів від компанії «Clause» - «Ханнімун», «Сарра» і «Айдар».) Хочеться відзначити високий рівень організації семінару в технічному плані, корисний і цінний матеріал від фахівців компаній, гостинність і подякувати організаторам за прекрасну можливість спілкування фермерів і фахівців фірм, яке обов'язково дасть позитивний результат і зміцнить взаємовигідне співробітництво.