Не секрет, що Україна є найбільшим індустріально - аграрною державою Східної Європи та експортує безліч овочевих культур в різні країни. І це не дивно, адже саме на території нашої країни знаходяться одні з найбільш родючих грунтів у світі.

З цієї причини продаж насіння на території нашої країни стає дуже вигідним бізнесом. Адже кожен володар хоча б невеликого шматочка своєї землі намагається щось виростити для своєї родини. Насіння продаж яких здійснюється в нашій країні не завжди відповідають необхідним нормам.

З цієї причини однієї якісної землі не вистачить для того, щоб отримати гарний врожай і заробити на цьому.

Необхідно правильно вибрати насіння, доглядати за ними, готувати до посіву, удобрювати грунт, а також в подальшому дивитися за рослинами аж до вибірки.


Продаж насіння овочів - основний напрямок діяльності багатьох компаній, а також приватних підприємців в Україні. Перед початком сезону практично на всіх ринках нашейсемена продаж країни можна зустріти реалізаторів насіння.

При цьому вибір різних сортів зростає з кожним роком, а відповідно насіння продаж, яких здійснюється на просторах України, повинні придбавати високий рівень якості.

Однак тим часом як збільшується продаж насіння, ростуть і люди, які хочуть на цьому заробити, займаючись продажем недоброякісних насіння. Іноді це відбувається навмисне, а іноді ні.

Другий випадок виникає при недбалому відношенні до умов зберігання. Природно, фермер або городник, який вкладає не тільки свої фінансові кошти, але також і чимало фізичних зусиль, хоче отримати якісний овоч, який потім можна продати або із задоволенням ним насолодитися.

Щоб отримати дійсно хороший урожай експерти рекомендують у першу чергу серйозно підходити до вибору насіння ( більш докладно можна прочитати в статті «Як правильно вибрати і купити насіння »). І потрібно пам'ятати насіння продаж, яких виконується несанкціоновано, можуть не виправдати ваших очікувань і витраченого праці.

У зв'язку з халатністю виробництва вітчизняних виробників наша компанія вже впродовж багатьох років співпрацює з французькою компанією виробником високоякісного насіння « Clause ».

У нашому асортименті « Clause » представляють великий перелік продукції: баклажани, томати, зелень, всі види капусти, кабачки, кавуни, кукурудзу, солодку, дині, огірки, перець, моркву.


Відмінні характеристики продукції компанії « Clause »:

  • насіння розподіляються в професійну упаковку, яка має досить тривалим терміном зберігання;
  • бездоганний товарний вигляд;
  • продаж насінняпродукція стійка до внутрішнього загнивання;
  • Однорідність плодів;
  • Відмінна вирівняність і товарність коренеплодів;раннеспелость;
  • Гарний колір і чудовий смак справжнього продукту;
  • Висока продуктивність.

Ставши розбиратися у всіх значеннях, зазначених на упаковках насіння, а також дізнавшись все про сорти, Ви зможете з легкість зрозуміти продаж насіння якої фірми або приватного підприємця є якісною і коштує Вашої уваги.

І пам'ятайте насіння продаж, яких здійснюється в неспеціалізованих приміщеннях, можуть мати дуже низькою якістю.