titul

     Сучасна людина все більше уваги приділяє здоровому способу життя та правильному харчуванню. Основа здорового харчування це вітаміни. Найбільше їх у овочах та фруктах. Джерелом, яке допомагає людям поповнити в організмі велику кількість вітамінів і мікроелементів є цвітна капуста.

     Саму назву «цвітна» - капуста отримала через невірне уявлення про будову її пагонів, складових голівки, які помилково приймали за суцвіття.

     Цвітна капуста культивується середземноморськими селянами вже 2,5 т. років. Трохи пізніше, цвітну капусту навчилися вирощувати італійці, потім французи, голландці. В Україну ця культура потрапила в XVIII столітті – тоді вона з'являлася тільки на столах аристократів.

     Смак і дієтичні властивості цвітної капусти кращі ніж у білокачанної капусти. Аскорбінової кислоти в ній в 2-3 рази більше, ніж у білоголовій. Вживання цвітної капусти попереджує ожиріння, виводить токсини, покращує імунітет, позитивно впливає на нервову систему людини, запобігає розвитку пухлин, підтримує нашу красу. Великий лікар Авіцена рекомендував її при захворюваннях печінки, шлунку, а також для використання в дитячому харчуванні. Отже, її потрібно регулярно вживати усім, включаючи грудних дітей. Смакові якості цієї капусти зберігаються в процесі заморожування, що дозволяє використовувати її в своєму раціоні круглий рік.

     На Заході давно все оцінили і цвітна капуста найбільш активно споживаються там. Ще недавно цвітна капуста вважалася екзотикою на українському ринку. Сьогодні все більше фермерів і городників вирощують цю культуру, популярність цього овоча зростає, принаймні, тепер цвітну капусту можна побачити на прилавках більшості магазинів.

     Компанія «CLAUSE», один зі світових селекційних лідерів овочевих культур, славиться своїм асортиментом цвітних капуст. Гібриди представлені компанією в Україні, багато професіоналів-овочівників вважають найкращими із наявних на ринку. Кожен, хто хоч раз спробував гібриди «CLAUSE» у себе в господарстві лише розширює площі під ними.

     Прагнучи зберегти лідерські позиції, компанія тестує нові гібриди в реальних умовах, які пропонує овочівникам.

     Ранній гібрид в конвеєрі цвітних капуст – НЕМО F1. Дуже успішний гібрид для весняно-літнього та літнього циклу вирощування. Головна перевага – жаростійкість. Він призначався для тропічного клімату, але добре прижився і в нас. Період дозрівання 60-70 дн.               nemo_odin
НЕМО F1

     
     Має унікальну здатність до стабільного формуванню голівки в спекотних літніх стресових умовах високих температур. Суцвіття правильної округлої форми, білого кольору, самоукривні, якісні, дружність дозрівання, вирівняні за розміром і формою.

nemo
НЕМО F1
     Слід зазначити, що на відміну від усіх конкурентних позицій цвітної капусти в Україні, тільки гібрид НЕМО F1 спроможний до гарантованого формування головки в спекотний, жаркий, стресовий період початку літа. Це найкращий вибір для фермера, котрий планує вирощувати цвітну капусту в Червні - Липні.

     
     НАУТІЛУС F1 - один з найпопулярніших ранніх гібридів на свіжому ринку для ранньо-весняного і літньо-осіннього вирощування (65-70 днів). Головки мають привабливий товарний вигляд, округлої форми, гладкі, білосніжного кольору, відмінної якості, великого розміру - в середньому25 см в діам., щільно захищені укривними листками. Розетки суцвіть однакового розміру, щільні, стійкі до переростання і зернистості суцвіть, відзначаються силою росту і пластичністю до умов вирощування, жаростійкі.

     Використовується для заморозки. Необхідно відзначити, що НАУТІЛУС F1 ідеально підходить, як друга культура в обороті вирощування. Адже, отримати два врожаї на рік, значить отримати додатковий прибуток! Один з найпопулярніших гібридів в Європі для використання на свіжому ринку.              nautilus
НАУТІЛУС F1

     
     Наступний - це універсальний гібрид АВІЗО F1. У літньо-осінній період, коли потрібні головки великого розміру, для переробки, з'являється особливий попит на якісні головки, сміливо можна дивувати всіх якістю АВІЗО F1. Це середньоранній (70-75 дн.), універсальний гібрид для весняно-літнього та осіннього вирощування. Дуже легко адаптується до різних умов вирощування і агрофону.

avizo
АВІЗО F1
     Головка округлої форми, щільна, вирівняна. Зовнішні листки спрямовані напіввертикально, покривні листки щільно і надійно захищають головку від сонячних опіків, пожовтіння і шкідників. Колір головок білосніжний, вага 2,0-2,5 кг. Для свіжого ринку, заморожування, квашення, консервування. Європейський лідер в своїй групі цвітних капуст.

     
     Крім типових представників цвітної капусти компанія, має в своєму асортименті цвітну капусту типу Романеско. Цей тип капусти дивує своїм зовнішнім виглядом, але це шедевр не природи, а селекціонерів. Створений овоч, з екзотичним зовнішнім виглядом і високою харчовою цінністю. Романеско належить до найбільш легкозасвоюваних овочів, і відмінно вгамовує почуття голоду. Своїми поживними властивостями романеско схожа на цвітну капусту, але більш корисна. Є багатим джерелом вітаміну С.

     djitanoУ цьому році асортимент «CLAUSE» поповнився новим ексклюзивним гібридом капусти типу Романеско! Гібрид ДЖИТАНО F1 має середній термін дозрівання близько 90 дн. Потужні рослини, широкі листки, відмінно вкривають голівку. Формує однорідні голівки середньою вагою1 кг. При більш тривалому стоянні в полі голівки набирають вагу 1,2-1,5 кг. Суцвіття пірамідальної форми, дуже оригінальні і красиві. Щільні, приємного зеленого кольору. Не розпадаються на окремі суцвіття. Відмінна товарність і дружність дозрівання. Гібрид рекомендований для осіннього вирощування. Тривалий час зберігає товарний вигляд і на ринку коштує в 2 рази дорожче від цвітної.

     Вибираючи цвітну капусту від компанії «CLAUSE» ви завжди можете бути впевненими в отриманні максимального результату. Регіональні представники компанії «CLAUSE» постійно допомагають фермерам, надають супровід по технології вирощування. Наша відкритість, простота у спілкуванні та висока якість насіння завжди до Ваших послуг.

ВЕРСІЯ ДЛЯ ДРУКУ
statya_kapusta.jpg