Диня Мазін F1 - новий ранній гібрид дині типу "Ананас". Дуже врожайний та стійкий. Достигає через 60 днів від пересадки розсади. Призначений для вирощування в теплицях, плівкових тунелях, у відкритому грунті. Типові овальні плоди середньою вагою 2-3 кг. Однорідні за формою та розміром.  Дуже смачна, м'якоть ніжної текстури, біла з сильним ароматом. Чудова якість - високий вміст цукру. Рослина компактна з рясним формуванням плодів, краще переносить посуху і весняні стреси. Відмінна транспортабельність і лежкість. Рекомендований для отримання раннього врожаю під укриттям і для вирощування в основний сезон. З селекцією прищеплена стійкість до фузаріозу, толерантність до несправжньої борошнистої роси. Стійкість: HR: Fom: 0,1,2. Толерантність IR: Gc / Px: 1,2,5.

Кредо F1 - новий дуже ранній високоврожайний гібрид дині типу Ананас. Потенційний лідер в ранньому сегменті. За вегетаційний період на рослині формується по 4-5 плодів вагою 2-2,5кг. Плоди однорідні, вирівняні. Гарний зовнішній вигляд - рівномірна густа, чітка, яскраво виражена сітка. М'якоть білого кольору з приємним ароматом і солодким смаком. Насіннєва камера дуже маленька. Листовий апарат добре прикриває плоди від сонячних опіків. У стресових умовах формує високий урожай. Має стійкість до фузаріозу, сухої гнилі та толерантний до помилкової борошнистої роси. Добра лежкість і транспортабельність. Продуктивний та якісний. Стійкість: HR:Fom:0,1,2 (фузаріозне в'янення дині, раси 0,1,2); IR:Gc (борошниста роса) / Px:1,2,5 (борошнист роса, раси 1,2,5).

Амал F1 - рослина потужна, з рясним і дружнім формуванням плодів. Форма плода овальна, масою 2,5-3 кг (але не рідкість плоди і більше 4 кг), з великою, яскраво вираженою сіткою на шкірці. М'якоть білого кольору, з сильним ароматом. Насіннєва камера маленька. Гібрид високоврожайний, відмінно транспортується на далекі відстані. Сорт має традиційний для цього типу смак і запах. Насіння дині забезпечує врожайність 50-60 т/га при висадці 6000-8000 рослин на гектар. Гібрид стійкий до фузаріозу, сухої гнилі, толерантний до несправжньої борошнистої роси (псевдопероноспорозу). Сорт дуже популярний серед фермерів-професіоналів України! «Амал F 1» – лідер у країнах Східної Європи. Стійкість: HR: Fom:1. IR: Px:1,2.

26 липня 2016 року під час поїздки в Новоолексіївку був знятий матеріал, присвячений трьом гібридам дині - Мазін F1, Кредо F1 і Амал F1. Гібриди від компанії Clause заслужено займають лідируючі позиції на ринку України, за рахунок своїх товарних якостей, високої стресостійкості та великого потенціалу.