HM.CLAUSE, світовий лідер у продажу насіння дині, оголосили про підвищення доступності дині FIJI - останнього сорту в довгому ряду успішних експериментів компанії-лідера ринку за рахунок свого великого асортименту. Балансуючи між потребами агрономів і запитами покупців, HM.CLAUSE продовжує стимулювати зростання світового споживання дині застосуванням інноваційного підходу, заснованого на новинках генетики.

FIJI - це «найкраща в двох світах» диня від бренду HARRIS MORAN, HM.CLAUSE. Сорт дозволяє скоротити трудовитрати при вирощуванні, отримуючи при цьому апетитні плоди для споживачів. FIJI є лідером в галузі, об'єднуючи фрукти з раннім розвитком цукру, що забезпечує гнучкість для виробників разом зі зниженням витрат на збір врожаю. Довгий термін придатності дині FIJI сприяє потребам вантажовідправників і знижує втрати постачальників. Навіть після довгого ланцюга поставок, ця диня раніше зберігає насичені смак і аромат, які знову і знову будуть залучати покупців.

«HM.CLAUSE прагне розвивати генетику не тільки для того, щоб поліпшити бізнес наших клієнтів, але й для того, щоб радувати споживачів», - говорить менеджер з виробництва динь Йоав Мендель. «Ми впевнені, що FIJI забезпечить нашим виробникам значну економію під час збору врожаю, а тривалий термін зберігання дозволить їм працювати з новими ринками збуту. Споживчі запити на високоякісні фрукти також будуть задоволені ароматною і смачною динею FIJI. Цей революційний сорт дині послужить новою моделлю для наслідування на довгі роки », - продовжує Мендель.

Зараз урожай дині FIJI збирають в долині Сан-Хоакін на протязі всього вересня, а потім настане черга жовтневих і листопадових врожаїв в Арізоні і Південної Каліфорнії.