10 березня 2015 в Гейнсвіллі, в штаті Флорида Інститут харчових і сільськогосподарських наук Університету Флориди (UF / IFAS) провів спільну конференцію з метою оприлюднення подробиць партнерства зі світовими компаніями насіння Limagrain та їх структурним підрозділом, компанією HM.CLAUSE. На прес-конференції, на якій були присутні представники місцевих, національних та міжнародних інформаційних агентств, компанії Limagrain і HM.CLAUSE знову підтвердили і пояснили своє прагнення підтримати програму Університету Challenge 2050 Project. Challenge 2 050 Project - це перший у своєму роді проект Інституту харчових і сільськогосподарських наук Університету Флориди, який зацікавлений у партнерстві з глобальними компаніями і прагне навчити майбутніх лідерів тому, як задовольнити потреби зростаючого населення (очікується, що до 2050 року воно досягне 9600000000 осіб). На додаток до своєї глобальної фінансової допомоги, розмір якої протягом найближчих 5 років складе 300 000 доларів, компанії HM.CLAUSE і Limagrain оголосили про намір надати кваліфікованих фахівців і сприяти обміну знаннями за програмою «керівники в резиденції». За словами Джека Пейна, старшого віце-президента сільського господарства і природних ресурсів Університету Флориди, керівники HM.CLAUSE і Limagrain будуть запрошені провести тиждень на території кампуса Університету, щоб допомогти студентам і викладачам, а також прочитати лекції. Крім того, студенти, які беруть участь в програмі, будуть запрошені пройти стажування в компанії Limagrain та її структурних підрозділах, включаючи компанію HM.CLAUSE, з метою застосування їх досліджень на практиці. «Ми сподіваємося, що цей взаємний обмін між лідерами, студентами та викладачами допоможе учасникам отримати нові ідеї, які посприяють досягненню наших спільних цілей», - говорить Пейн.

З цим також погоджується і генеральний директор HM.CLAUSE, Метью Джонстон: «Співпраця серед компаній, установ та фізичних осіб по всьому світу необхідно для того, щоб ми могли подолати цю проблему. Жоден з нас не впорається з нею поодинці ». Університет Флориди, HM.CLAUSE і Limagrain розглядають це партнерство як довгострокове співробітництво, яке триватиме протягом багатьох років. «У той час, як деякі напрямки програми потребують термінових грошових вкладеннях, постійні натуральні внески від таких компаній, як наша, будуть все більш значними для досягнення мети», - додає Джонстон.

Студенти, які беруть участь у Challenge 2 050 Project, можуть отримати сертифікати Світового лідерства вже в травні 2015 року. Це надзвичайно популярна програма, в якій беруть участь студенти не лише коледжу сільського господарства і природничих наук, а й інших спеціальностей. «Тисячі стурбовані порятунком світу більше, ніж будь-яке інше покоління до них, тому інтерес до сертифікату програми високий і постійно зростає», - говорить Пейн. Результатом є тенденція до стабільності в сферах продовольства і сільського господарства, яка необхідна, якщо ми хочемо прогодувати більшу кількість осіб при менших вкладеннях, використанні меншої кількості орних земель і скорочення ресурсів питної води. Як зазначає Джонстон, «залучення умів з широких академічних кіл, як це робить ця сертифікатна програма, допомагає реалізувати багато важливі і необхідні перспективи. Пейн також вважає за необхідне розвивати програму на всіх спеціальностях бакалаврату, і сподівається, то це відбудеться в найближчому майбутньому.

Більш детальну інформацію про програму UF / IFAS Challenge 2 050 Project можна дізнатися тут  http://challenge2050.ifas.ufl.edu/.

О HM.CLAUSE

HM.CLAUSE - це глобальна компанія насіння овочів, яка спеціалізується на з'єднанні місцевих потреб через світове різноманітність, а також реалізує інновації, натхненна всесвітнім партнерством в науковій, промисловій та комерційній сферах. HM.CLAUSE - це інноваційна компанія, яка спеціалізується на селекції рослин і займається розробкою, виробництвом і продажем насіння овочевих культур по всьому світу. У 2008 році насіннєва компанія Harris Moran Seed Company (США) і Clause (Франція) об'єдналися в HM.CLAUSE, структурний підрозділ компанії Limagrain. Сума річних продажів HM.CLAUSE в 2013 році склала 257 000 000 євро, а в штаті компанії налічується 2200 чоловік, що працюють в 30 країнах по всьому світу. Інвестиції компанії в наукові дослідження становлять 15% від річного обсягу продажів. Організація керує селекцією 25 видів, більше 350 чоловік беруть активну участь у науково-дослідній діяльності. HM.CLAUSE є структурним підрозділом міжнародної сільськогосподарської компанії Limagrain, яка спеціалізується на насінні для полів, насінні овочевих культур, а також на зернової продукції. Заснована і керована французькими фермерами, компанія Limagrain займає 4 місце серед насіннєвих компаній у світі, а також є єдиною провідною насіннєвою компанією, яка не займається хімікатами.

http://hmclause.com/limagrain-hm-clause-and-university-of-florida-announce-details-of-ongoing-strategic-partnership/