На Агрополіс Експо 2016 була широко представлена ​​компанія "Владам Юг". Відвідувачі змогли побачити готову продукцію відомих гібридів томатів і перцю селекції "CLAUSE", а також ряд цікавих новинок, які проходять випробування в Україні, і, зокрема, у нас в Кам'янсько-Дніпровському районі. Крім призів від компанії "Владам Юг", які виграли відвідувачі виставки, вони отримали унікальну можливість купити насіння фірми "CLAUSE" за спеціальними цінами. На виставці «Експо? 2016» стендкомпаніі «Владам Юг» відвідали понад 450 осіб. Співробітники компанії зібрали безліч позитивних відгуків про гібриди фірми "CLAUSE" від фермерів іцпросто відвідувачів. На  стендах демонструвалися плоди гібридів томатів, вирощених у другому обороті, і два перцю, плюс до цього була виставлена ​​фруктово-овочева продукція ТМ "Владам". 
Необхідно нагадати читачам, що компанія "Владам Юг" більше 10 років успішно співпрацює з найбільшою в даній галузі французькою селекційно насіннєвою компанією "Clause" та є єдиним офіційним імпортером насіння "Clause" в Україні. Насіння гібридів "Clause" постійно апробується на демонстраційних полях фермерського господарства "Владам", і тестується на полях фермерів практично у всіх регіонах України.
Важливо знати, що спільно з "Clause", а також на підставі оцінок і рекомендацій місцевих фермерів, «Владам Юг» відбирає сорта та гібриди овочів, які оптимально підходять до природно-кліматичних умов України, є найбільш врожайними та стійкими до захворювань. Тому і для нашого регіону були дібрані гібриди, які максимально вигідні нашим овочівникам. І ті овочівники, які в цьому році зробили ставку на гібриди «Владам Юг», оцінили турботу компанії. Вартість насіння виправдала себе і підтвердила істинну правду, вкладену в прислів'я: «Що посієш, те й пожнеш".

У компанії "Владам Юг" велкикий вибір високоякісного насіння "Clause". Фахівці, якці були присутні на «ЕКСПО 2016», із задоволенням проконсультували покупців, у яких було немало питань, наприклад: чи не тріскаються плоди, чи витратно  вирощувати якісний урожай, та інші. Відразу ж отримували консультації з технології вирощування того чи іншого гібрида. Овочівники нашого регіону, купуючи насіння компанії «Владам – Юг», залишали агровиставку не тільки прикупивши вподобаний гібрид, але і поповнивши свої знання великим об'ємом цінної інформації, і будучи впевненими, що основною характеристикою даної торгової марки є смак, користь і товарний вигляд. У сьогоднішньому номері газети ми пропонує вам гібриди, які зібрали величезну кількість позитивних відгуків і викликали найбільший інтерес у жителів Ка м'янсько-Дніпровського району та прилеглих регіонів. 
АФЕН F1 знайомий овочівникам, і, незважаючи на те, що він ще дуже новий, його вже знають як досконалий але новий рожевий томат для закритого грунту. По термінах дозрівання це найранніший рожевоплідний томат (62 65 днів) високоврожайний гібрид крупноплідного рожевого томату індетермінантного типу. Основні особливості гібриду: надзвичайно висока товарність і однорідність плодів, гарна зав'язливість в умовах підвищених і знижених температур. Рослина компактна, з короткими міжвузлями. Листовий апарат добре захищая плоди від сонячних опіків. Плоди відрізняються насиченим малиново-рожевим кольором, вишуканим смаком, соковитими і м'ясистими плодами, середньою масою 200 -220 р. Не мають зеленої плями біля плодоніжки при дозріванні. Плоди щільні, але прекрасно транспортуються на далекі відстані без втрати товарних та смакових якостей. І найголовніше – плодитомату Афені F1 стійкі до розтріскування і до основних хвороб: вертицеліозному і фузаріозному в'яненню, до нематоди, до вірусу жовтої курчавості листя та ін.
АЙДАР F1 придатний для вирощування в плівкових теплицях і на підв'язці у відкритому грунті. Іншими словами всесезонний томат. Як виглядають плоди? Це  дуже щільна сливка, кожен плід важить від 140 до 160 г, яскраво-червоного кольору. Має справжній аромат томату, і на смак дуже солодкий. Айдар F1 генеративно вегетативного типу. В середньому, на кожен метр стебла формується 3,5 кисті! Завдячуючи особливостям плодоношення врожайність завжди вражає! Цей томат стійкий до величезного спектру захворювань.
На виставці у томата ОАЗІС F1 було багато шанувальників. Це цілком новий томат, але в нашому районі про нього встигли дізнатися вже в цьому році. Це універсальний гібрид, підходить для першого і другого обертів. Він середньоранній, але, наші овочівники вміють вирощувати томати, і Оазис F1 можна вважати цілком раннім. Середня вага плодів близько 200 р. Плоди однорідного забарвлення, однакові за розміром і формою. Його характерна риса - насичений червоний колір. Бажаючі, які ним знайомилися, могли самі помацати плоди Оазису F1 і переконатися, що плоди його щільні. Це чудово збалансована рослина, яка має короткі міжвузля і вирівняні кисті. Ще одна особливість, яка впливає на вибір в користь Оазису F1 – це стійкість до розтріскування, і до особливих захворювань, в тому числі до: вірусу мозаїки томату, вертицилезного в'янення, фузаріозного в'янення, фузаріозної гнилі кореневої шийки і коренів, кладоспоріозу або бурої плямистості. Оазис F1 толерантний до галової нематоди, вірусного в'янення томата, вірусу жовтої курчавості листя та ін.
Томат, який був номерним (37 869 СЛХ), тепер має гарну назву БРОНСОН F1. Ще один томат з ідеальним поєднанням кольору, смаку і щільності. Сильна рослина. Компактна закладка кистів, короткі міжвузля. На кожній стінці 4-5 однорідних плодів, середня вага яких 200 р. Плоди дуже привабливого яскраво-коричневого кольору, округлої з невеликою ребристістю форми, з високими смаковими якостями, щільні, транспортабельні, добре зберігаються, не втрачаючи свого товарного вигляду. Гібрид дає стабільний урожай, як у першому, так і у другому обороті. Широка лінійка стійкості до HR: ToMV / Va:0, Vd:0 / Fol: 0; IR: Ma Mi,Mj / TYLCV . Цікавилися овочівники усіма гібридами, які були виставлені на стенді. А ті, хто вже має прибуток від вирощування перців, були постійні у своїх симпатіях. А як може бути інакше? Адже перці Геркулес F1, Спрінгбокс F1, Карісма F1 виглядали шикарно. 

Перець СПРІНГБОКС F1 придатний для вирощування як у плівкових укриттях, так і у відкритому грунті. Якість плода чудова: кожен яскраво-жовтий плід кубовидної форми важить від 240 до 260 грам, висотою до 12 см і в діаметрі близько 10 см. Спрінгбокс F1 має потужні гілки і добре розвинену кореневу систему і листовий апарат, який відмінно покриває плоди. Крім того, гібрид цього перцю має не лише високий урожай, але ще і тривалий період плодоношення. Плоди володіють чудовим смаком, і відмінною транспортабельністю. Спрінгбокс F1 стійкий до знижених температур, що природно для нашого регіону.
 
Вабив до себе і червоний, як для другого обороту гібрид перцю ГЕРКУЛЕС F1. Він також хороший як в плівкових укриттях, так і в закритому грунті. Всі, хто його вирощували, однозначно вважають, що Геркулес F1 лідер на овочевому ринку – його купують як на переробку, так і для заморозки. Він відмінно зберігається і чудово транспортується. Плоди Геркулеса F1 важать від 220 до 250 г, а при відмінному догляді дуже часто вага досягає до 300 р. Його товщина стінки не менше 1 см, у ді аметре 10,5 см і висота куба 11,5 см і більше. Плоди зелені дуже швидко дозрівають і стають насиченого червоного кольору. Це найпопулярніший перець, так плоди його дуже солодкі, і дозрівають дружно. Будучи ще зеленими, плоди Геркулеса F1 вже солодкі! Один кущ може дати врожай в 3,5 кг, а частіше набагато більше. Геркулес F1 стійкий до більшості хвороб перців.

Перець КАРІСМА F1 унікальний і красивий. Термін дозрівання – 65-70 днів. Рослина компактна, з добре розвиненою як вегетативною, так і кореневою системою. Кущ з хорошою листовою частиною, що захищає плоди від спекотного сонця. Плоди Карісма F1 блочного типу кубовидної форми, в технічній стиглості – зелені, в біологічній мають насичений червоний колір. І зелені, і червоні перці однаково солодкі. Розмір плодів 10,0х12 см, середня вага 250 г і більше. Для гібрида характерна відмінна зав'язування плодів у холодних і жарких умовах, а потім і дружне дозрівання перців. Купуючи насіння солодкого перцю Карісма F1, потрібно бути готовим до високого виходу стандартної продукції протягом всього періоду вирощування. Сорт покращує свої смакові якості залежно від агротехніки. Гібрид цього перцю стійкий до в'янень і листовим інфекціям, до вірусу тютюнової мозаїки (TMV), вірусу плямистості перцю (PMMoV:1,2,3), середньостійкий до пятнистому в'янення томатів (TSWV)

У нашому районі в городників та фермерів є безліч питань щодо хімічного складу ґрунту,  харчування рослин та ін . І як виявилося, агроцентр «Владам» готовий запропонувати якісний аналіз грунту, рослин. Тут же на «Експо 2016» був перед ставлен стенд, що розповідає про роботу акредититованої "агролабораторії "Агроцентр "Владам".

Відвідувачі зацікавилися. Агролабораторія агроцентра «Владам» надає послуги по комплексному аналізу рослин і грунту. За отриманими результатами аналізу та консультаціями, городники зможуть швидко і ефективно боротися з захворюваннями рослин, а також завдяки правильному внесенню добрив і коригуванню режиму харчування рослий домогтися значного урожаю.

Відвідувачі виставки із задоволенням знайомилися з агролабораторією «Агроцентр Владам», якою на сьогоднішній день надається такий перелік послуг: визначення грибної і бактеріальної инфекції в рослині (кореневі гнилі, інфекції вегетативної маси рослин визначаються за короткий проміжок часу, що дозволить Вам «врятувати рослину» і отримати хороший та якісний урожай). Ентомологічний аналіз  (визначення шкідника та стадії його розвитку).

Тканинна експрес діагностика рослин (наявність і потреба азоту, фосфору, калію у вегетуючій рослині).

Функціональний метод визначення макро і мікроелементів в вегетуючій рослині (цей метод дає можливість контролювати рівень (надлишок або нестача елементів живлення, необхідних для нормального розвитку рослини і отримання максимального врожаю).

Визначення нітратів у готової продукції (за результатами аналізу лабораторія видає офіційний протокол вимірювань, за допомогою якого Ви зможете реалізувати свою продукцію на свіжому ринку). Визначення сухих речовин в овочах і фруктах (даний показник визначає якість продукції).

Схожість і зараженість насіння (визначення якості посівного матеріалу).

Аналіз ґрунту на визначення основних елементів живлення (азот, фосфор, калій, сірка), а також кислотність грунту (pH сольової витяжки) і загальна засоленість (Єс, р/л). За результатами аналізу можна точно розрахувати необхідну кількість добрив індивідуально для кожної культури і кожної ділянки. Це дозволяє економити на добривах і підвищувати врожайність культур, створювати оптимальний режим живлення рослин і контролювати стан грунту. Відбір проб проводиться восени після збирання попередника і до внесення добрив.

«Агроцентр Владам» пропонує Вам скористатися даними послугами для отримання стабільного високого, якісного врожаю.

За матеріалами газети "НОВИНИ ДНЯ"  от 10/11/2016"