Для всіх садівників-городників, фермерів, дачників високоякісний матеріал для посадки - це важливий елемент успішного кінцевого результат, запорука того. що всі Ваші зусилля виправдають себе.

Для того щоб насіння дали необхідні плоди необхідно акцентувати увагу на кілька факторів, які впливають на структуру їх органічних матеріалів.

До даних факторів можна віднести: освітлення, біологічні відмінні характеристики сорту і типу рослини, водопостачання, вік, температура, умови харчування і т.д. За обсягом органічних матеріалів і визначається планований обсяг врожаю.

Якщо Ваш вид діяльності пов'язаний з масовою посадкою овочевих культур, то доцільніше буде купити насіння оптом.

Наша компанія продає насіння оптом вже протягом багатьох років. У нас ви отримаєте найбільш доступні ціни.


Продаж насіння з турботою про клієнтів - це відмінна риса компанії « Владам -Юг ». Ви можете з легкістю підібрати товар в каталозі, оплатити його зручним Вам способом і отримати продукцію поштою, в найкоротші терміни.


Ми постійно розвиваємося, збільшуємо асортимент, покращуємо якість продукції. У нас ви може купити насіння оптом і в роздріб. Ми завжди раді поділитися з клієнтами нашими досягненнями та знаннями.


Наша компанія на аграрному ринку України вже більше 10 років. За цей період ми змогли себе зарекомендувати як надійного партнера, який завжди гарантує найбільш високу якість товарів, що поставляються. Всі клієнти, які купують у нас насіння оптом, стають нашими партнерами на багато років. Крім цього, ми завжди дбаємо про те, щоб донести накопичені нами практичні навички клієнтам.


Переваги роботи з нами:

доступні ціни;

насіння оптомпрямі поставки насіння овочевих культур «Clause» з Франції;

консультативна підтримка;

апробація наших посівних матеріалів у всіх регіонах України.

Французькі насіння «Клозе»

Який агроном не мріє про великі врожаї ? Швидше за все, таких просто не існує. Але для того щоб Ваш урожай, справді, вдався на славу. необхідно подбати про насіння високої якості.

Французькі насіння « Клозе » на сто відсотків задовольняють даного фактору. У нас ви можете з легкістю купити насіння оптом та в роздріб від виробника «Клозе».


Розмір насіння і врожайність

Часто ми спостерігаємо таку картину, що всі зерна різного розміру. З точки зору логіки людям відразу, здається, з маленьких насіння проростуть більш маленькі плоди.

Насправді. ці люди мають рацію, але не зовсім. Насіння (і посівні матеріали «Клозе» в тому числі) повинні бути однакового розміру. Це показник того, що була проведена їх правильна калібрування.

І коли поставляються насіння оптом, ми завжди перевіряємо даний фактор.


Французькі насіння - якість на всі 100%

Чистота сорту - це 2-ий дуже вагомий показник, що впливає на обсяг врожаю тієї чи іншої культури.

Чистота сорти різниться на два типи: чистота абсолютна, тобто в насінні не буває сторонніх добавок, і чистота сортова, тобто в насінні одного сорту не попадаються зерна іншого сорту.

Деякі культури, наприклад, та ж кукурудза, відноситься до змішаних культурам, тобто сам сорт з'являється під час схрещування 2 - ух культур.

Серед культур, які виростають допомогою посіву французьких насіння, тільки 5 штук на 1000 (це граничний показник максимуму) можуть бути утворені в результаті самозапилення.

З тієї причини, що продавана нами продукція відповідає всім встановленим нормам, тому багато наші клієнти віддають перевагу насінню оптом.


Здатність насіння до проростання

Часом догляд за розсадою і якість грунту не є гарантуванням високого врожаю і якісного проростання. На це теж впливають властивості зерен до проростання.

Даний показник, найчастіше, відображається в співвідношенні ( відсоток) між пророслими і не пророслими насінням.

Європейські насіння ростуть з показником в 90%, а французькі насіння «Клозе» - з показником 96%! Для проростання насінню потрібно тільки 5 днів, якщо їх утримувати при стабільній температурі двадцять градусів.


З цієї причини. дані насіння за показником якості перевершують аналоги з інших країн, хоча як показала практика, їх якість в Європі залишається на хорошому рівні.


Ми з радістю надамо Вам необхідну консультацію з будь цікавлять Вас. Купуючи насіння оптом, ви отримуєте тільки високоякісну продукцію, яка принесе Вам високий урожай.