hilma_ruki


     Так вже у нас виходить - «То густо, то пусто»! Ринок непередбачуваний. Сьогодні потрібен червоний великий томат, а завтра просять тільки рожевий.

     Доводиться перебудовувати всю стратегію вирощування, вивчати і змінювати технологію. І ось, здавалося, все налагодилося, але ринок знову диктує свої ціни і правила. Як бути? Запитав у свій час Володимир Чумаченко, з села Таврійське, у Григорія Арсентійовича Іванова, представника компанії «CLAUSE». Вихід був знайдений і дуже оригінальний. Прийняли рішення перейти на вирощування черрі коктейль томата ХІЛМА. Унікальність даного гібрида полягає в його ексклюзивності і не примхливості вирощування.


      Спочатку, насіння ХІЛМИ отримують шляхом схрещування з дикоростучої формою томатів. У підсумку, гібрид має колосальну стійкість до захворювань і стресів! Додамо до цього стабільність у плодоношення і високу врожайність (з досвіду: з 1,5 метрової рослини - 7 повноцінних кистей, більше 2,5 кг товарного продукту), унікальна якість плода (насичено червоний колір, щільний, 20-30 г, 16-18 плодів на кисті). Дуже солодкий смак, можливість прибирати китицями. Ціна на ринку просто супер! На 11 травня 2014 р. -25 грн./кг. Перші гроші вже зароблені, а попереду ще велика частина сезону, так як ХІЛМА буде плодоносити до заморозків. Попит зростає, ціна не падає!
                 kusti

     
     За результатами минулого року, при густоті 2,8 рослини на кв.м на 17 липня 2013 р. прибуток склав 175 грн. з кв.м або 17 500 грн. з сотки!

Chumachenko

       

Трохи з досвіду вирощування томата ХІЛМА Володимиром Чумаченко: 

Посів: 4 лютого 2014 р. в касету № 260. 

Пікіровка: 27 лютого 2014 р. в стаканчики об'ємом 0,5 літра. 

Посадка в теплицю: 27 березня 2014 р. 

Тип теплиці: двосхила, дерев'яна. 

Схема посадки: 0,90 м +0,40 м х 0,45 м. 

Тип поливу: крапельний. 

Заходи по вегетації: для вирощування томатів використовувалася мінімальна схема підгодівлі, з кожним поливом проводиться фертигація добривами.


     
     На початку вегетації працювали карбамідом з розрахунку 1 г на кущ, чергуючи з ортофосфорної кислотою. Плюс завжди різні препарати на гуминовой основі (гумати, зростання концентрати). У другій половині вегетації для наливу і якості плода використовували кальцієву селітру з розрахунку 1,5 г на кущ, чергуючи з різними фосфорвмісними добривами. Для якісної зав'язі плоду 2 рази працювали препаратам для запилення (через 3-4 дні). Надалі, плануємо перейти на запилення джмелями.

     Перша вибірка: 7 червня 2014 р.


      Не секрет, сьогодні формується ринок абсолютно нового і перспективного томата. Супермаркети активно шукають ексклюзивну продукцію і ведуть переговори з насіннєвими компаніями. Ринок готовий платити хороші гроші за якісний продукт. Перші сьогодні - це лідери завтра!

         kist


Працюючи разом, створюємо Ваше майбутнє!