Новости

09Тра
09Тра

З Днем Перемоги, дорогі партнери, друзі та співробітники.

22Гру
22Гру

Дорогие коллеги, партнёры и друзья, коллектив компании “Владам-Юг” с радостью поздравляет Вас с наступающими праздниками, Рождеством Христовым и Новым Годом!

27Кві
27Кві

В рамках нашої рубрики "ВІД ПОСІВУ ДО ЗБИРАННЯ ВРОЖАЮ" ми продовжуємо Вас знайомити з агротехнікою вирощування дині.

13Кві
13Кві

Пропонуємо Вашій увазі черговий сюжет з нашої рубрики "Від посіву до збирання врожаю", який присвячений особливостям висадки томата Оазис F1 від компанії Clause на постійне місце в теплицю.

28Жов
28Жов

18 жовтня 2016 року Владам-Юг спільно з компаніями Clause, Basf и Terra Tarsa провели День Поля, який відбувся на ФХ Зоря Каховщини.

23Гру
23Гру

На заході, який відвідали близько 180 гостей, що представляють країни Близького сходу, Азії, Африки та США, було представлено понад 250 продуктів

17Лют
17Лют

У рубриці "ПОЛІГОН" представляємо Вам серію відеоматеріалу з АГРОТЕХНОЛОГІЇ ВИРОЩУВАННЯ СОЛОДКОГО ПЕРЦЮ. У цьому матеріалі розміщена перша частина - ПОСІВ (на прикладі теплиці фермера Вадима Піддубного, с.Нововодіново, Кам'янко-Дніпровського р-ну, Запорізької обл.).
     Посів був проведений 18 січня 2013 р.

05Гру
05Гру

Бригадир знає, що робити в посуху

Опубліковано: Владам-Юг

В славному с.Вінницькі Хутори під Вінницею на благословенних півтораметрових чорноземах вирощують безкраї поля капусти. Цю місцину в народі жартома називають «капустяним раєм». Тай дійсно, капуста тут росте, як на «дріжджах». Полив проводиться небесними дощувальними машинами типу «хмара», завдяки чому зростають величезні поля капусти. Але з кожним роком небесні ірігатори роблять великі перерви в постачанні води, наступає засуха... 
     Як виростити якісну смачну капусту ще й з високою урожайністю, по-батьківськи, розповідає Василь Дмитрович Сольський.

26Лис
26Лис

ВЕСНЯНА ФОРМУЛА УСПІХУ - ЛЕГАТ F1!

Опубліковано: Владам-Юг

Головне правило фермера-тепличника - відмінна якість в найкоротші терміни. У даній статті фермери з багаторічним стажем з різних регіонів України діляться досвідом вирощування ультраранньої білокачанної капусти ЛЕГАТ F1 у закритому грунті, вони дають практичні поради та рекомендації, які допоможуть Вам отримати максимальний результат.

06Лис
06Лис

ВІДЕО-Інтерв'ю з фермером-професіоналом Сольським Василем Дмитровичем (Вінницька обл.), який ділиться своїм багаторічним досвідом у вирощуванні білокачанної капусти.

Створено
Сортувати у порядку зменшення
на сторінці

Товари від 1 до 10 з 21

  1. 1
  2. 2
  3. 3

Замовити консультацію