Статті

21Сер
21Сер

Батьківщиною томатної молі (Tuta absoluta Meyr.) є регіони центральної та південної Америки, де вона широко поширена. Шкідник має кілька назв: американська томатна міль, томатний листової мінер, американський томатний точильщик.

04Жов
04Жов

Морква є важливим джерелом вуглеводів, біологічно активних речовин і мінеральних солей. У 100 г її коренеплодів містяться 11,4 мг ефірної олії, до 1,8 мг вітаміну В1 , до 14,7 мг — РР, 1,4 — В2 , 1,4 — В6 , до 100 мг вітаміну С, 0,02–0,03 мг біотину, 1,3 мг фолієвої кислоти, а також ферменти, амінокислоти та органічні кислоти, що регулюють обмінні процеси в організмі й підвищують його захисні функції. Згідно з даними Українського науково-дослідного інституту харчування та Міністерства охорони здоров’я України, річна норма споживання моркви на людину становить 15,5 кг.

18Кві
18Кві

Компанія HM. Clause є одним зі світових лідерів в селекції томатів як відкритого, так і закритого грунту. У даній статті ми представляємо новинки томатів для закритого грунту, а також елементи технології, які повинні допомогти вам в успішному вирощуванні томата в ваших умовах.

23Лют
23Лют

Запитайте себе, який саме перець Ви купуєте для грецького салату? Або, який перець Ви нарізаєте кубиками і закладаєте в морозильну камеру для заморозки? Відповідь на поверхні, всі люди надають перевагу солодкому, товстостінному і кубоподібному перцю!

На сьогоднішній день, обсяг споживання солодкого кубоподібного перцю в Україні, в порівнянні з минулими роками, значно збільшився. У кінцевого покупця склалися основні вимоги до солодкого перцю.

14Лют
14Лют

До Проекту Тамара проживала в Світловодську Кіровоградської області, а за 2 роки до початку проекту вийшла заміж і переїхала до чоловіка в село Дорошівка Вознесенського району Миколаївської області, влаштувалась на роботу юристом в сільську раду і паралельно з чоловіком почала займались вирощуванням столового винограду та солодкого перцю. Продукцію продавали на трасі, що проходить через село.

31Січ
31Січ

Овочеві культури представляють собою неоднорідну групу видів рослин, тому при розробці технологій їх вирощування потрібен диференційований підхід до планування прийомів агротехнології взагалі і системи добрива зокрема.

30Січ
30Січ

Томат (Lycopersicum esculentum Mill.) — одна з найпоширеніших у світі овочевих культур. Її вирощують для отримання плодів, цінність яких визначається високими харчовими і смаковими якостями.

23Гру
23Гру

Вирощування білокачанної капусти в ранньо-весняному обороті дозволяє, по-перше, задіяти виробничі і людські ресурси до початку основного сезону, по-друге, раціонально використовувати посівну площу, по-третє, отримати прибуток за рахунок високих ринкових цін на ранню продукцію.

21Лис
21Лис

Уже котрий рік поспіль компанія «Владам-Юг» — єдиний офіційний дистриб’ютор насіння французької селекційної компанії HM Clause — організовує виїзди своїх українських партнерів у Польщу для демонстрації нових гібридів овочевих культур й ознайомлення з польськими технологіями вирощування овочів. Цього року журнал «Плантатор» у складі групи українських дилерів і фермерів долучився до пізнавальної подорожі до Мазовецького воєводства й ознайомився з польським досвідом вирощування гібридів капуст.

16Лис
16Лис

Під егідою тісної співпраці три провідні компанії організували демонстрацію інтегрованих технологій обробітку таких важливих культур, як морква і капуста. На Дні поля, який відбувся 18 жовтня на землях ФГ «Зоря Каховщини», компанією «Владам-Юг» були представлені гібриди компанії Clause, вирощені з використанням продуктів компаній Basf і TerraTarsa.

Створено
Сортувати у порядку зменшення
на сторінці

Товари від 1 до 10 з 94

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Замовити консультацію