Сьогодні 28 листопада 2015 завершився  п'ятиденний ярмарок в магазині "Насіння" ПП Штригель А.Н., (Великі Копані) за участю провідних операторів ринку насіння та засобів захисту рослин в Україні: компанії Владам-Юг, яка представляє продукцію "Clause", "Syngenta", Yuksel, Seminis.
 
Варто відзначити високу відвідуваність і інтерес до ярмарку, проявлений фермерами Херсонській області протягом усіх п'яти днів і особливо в сьогоднішній суботній день, в який був розіграш близько 15 цінних призів як від самого організатора ПП Штригель А.Н, а також від фірм учасників. Усі призи були корисними та цінними для трудівників землі.
 
Після плідної роботи та консультацій з менеджерами фірм в 13-00 Штригель Андрій Миколайович тепло подякував всіх відвідувачів і учасників ярмарку і за допомогою лотореї були визначені щасливі власники цінних призів.
 
Компанія "Владам Юг" підготувала до цієї події 3 грошових сертифіката, кожен на суму 3500 грн. для купівлі насіння фірми "Clause ". Переможців гаряче вітав і бажав Божих благословень глава компанії "Владам-Юг " Мельник Адам Мефодійович.
 
Менеджери Денис Пономаренко і Сергій Мельник два з трьох сертифікатів розіграли за допомогою питань. Денис поставив запитання про кращий сорт капусти для квашення, і тут же почутися численні вигуки "Центуріон"!!! з усіх боків, але швидше за всіх виявився досвідчений фермер з Великих Копанів. Варто зазначити, що капуста "Центуріон" від "Clause" давно має непорушну репутацію і 100% позитивні відгуки у фахівців Херсонської області та по всій Україні. Сергій запитав у фермерів про останню новинку в ряді кавунів "Клоз" і також отримав правильну відповідь "Лівія" від досвідченого хлібороба, який і став володарем третього сертифікату на суму 3 500 грн.
 
Ярмарок пройшов в теплій та дружній атмосфері, дав багато корисних знайомств при гостинному прийомі Штригеля Андрія Миколайовича і відмінних фахівців його магазину "Семена".
 
Сподіваємося, що подібні заходи будуть систематичними! Багатих Вам врожаїв в 2016 році і Божих благословінь Вашим родинам!