HM CLAUSE Іберіка, філія компанії з виробництва насіння HM CLAUSE, брала участь у Фруктовому Атракціоні, який проходив в Мадриді з 15 по 17 жовтня 2014 року. Це ідеальне місце для презентації нового гібрида томату DOLCETINI, зірка іспанського виробництва подовжених томатів черрі.
 
     Разом з високою врожайністю і чудовим терміном зберігання, DOLCETINI пропонує виробникам плоди високої якості насиченого червоного кольору. Високий рівень цукру в поєднанні з ідеальним балансом кислотності надає DOLCETINI неповторний аромат, який особливо цінуються споживачами.
 
    Команда компанії HM CLAUSE Іберіка вітатиме відвідувачів на стенді 5D08A, павільйон N°5, щоб відкрити і покуштувати DOLCETINI. HM CLAUSE Іберіка працює на іспанському ринку з 1965 року, ювілей компанії відзначатиметься, починаючи з січня 2015 року.
 
    Компанія працює в Альмерії (головний офіс і науково-дослідна станція), Мурсії (дослідницька станція) і Малазі (виробнича станція). З 82 співробітниками, вона займає четверте місце на іспанському ринку серед лідерів у виробництві вишні і томатів, гарбуза, дині, цвітної капусти, селери, а також один з головних виробників перцю.