HM Clause проводить особливу презентацію динь на власній дослідницькій станції в Мурсії, Іспанія

HM Clause, визнаний лідер на ринку насіння дині, знову організував особливу презентацію дині на власній дослідницькій станції в Мурсії, яка проходила протягом першого тижня липня. Захід орієнтований, в першу чергу, на нинішніх лідерів експортного ринку, найбільших трейдерів та імпортерів дині в Європі. На додаток до демонстрації великого асортименту комерційних сортів і останніх новинок, захід служить чудовою платформою для обміну знаннями між провідними фахівцями ринку динь, тенденцій і очікувань клієнтів. Крім того, у всіх присутніх була можливість спробувати і насолодитися смаком нових продуктів.

Деякі сорти викликали підвищений інтерес з боку відвідувачів. Зокрема, сорт KARMAN, сорт мускусної дині, добре відомий своїм привабливим зовнішнім виглядом і відмінним смаком, а також сорт SOLIMAN, новинка сезону 2014 року, який зберіг всі позитивні якості сорту KARMAN, але має більший розмір плодів, завдяки чому краще адаптований для ранніх слот.

Увагу відвідувачів також залучив і рейтинг LSL Galia. Очолив його сорт CAPOEIRA, надійний сорт, особливо великою популярністю користується в Бразилії, а також сорт LAMBADA, популярний в Мурсії, який дає багатий урожай привабливий і солодких динь. Унікальний сорт SAPHIR високо цінується гурманами і любителями динь

8 липня 2014